Kolay Hobiler

Tüm Püf Noktalarıyla Sade İğne Oyası Yapılışı Anlatımlı

21 Temmuz 2019
Tüm Püf Noktalarıyla Sade İğne Oyası Yapılışı Anlatımlı

Yeni başlayanlar için tüm püf noktalarıyla sade iğne oyası yapılışı detaylı anlatım. Hanımlar yeni başladıysanız bu iğne oya modeli model tam size göre.

Çok gösterişli iğne oyası yazması sevmeyenler için sade iğne oyası örneğini paylaşalım istedik. Umarım bu modeli hepiniz beğenirsiniz.

Namaz örtüleri ya da çok renkli tülbentleriniz için sade bir iğne oyası modeli arıyorsanız doğru adrestesiniz. Daha önce kolay hobiler olarak sizlerle gösterişli, zarif ve narin bir birinden farklı iğne oyası örneklerini sunmuştuk. Bugün ise sade iğne oyası modeli arayanların sorularına cevap olabilecek ve isterseniz tek renk isterseniz ise bir birinden farklı renklerle yapabileceğiniz bu sade iğne oyası örneğini kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolay anlatımı ile sizlerin beğenisine sunduğumuz iğne oyası modelini bütün sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. İğne oyası modelinin nasıl yapıldığını merak edenler için oldukça açıklayıcı olan bu anlatımlı video hepinizin bu örneği kolay işleyebilmesini sağlayacaktır.

Kolay Yapılan iğne Oyası Modeli Detaylı Anlatım

Yeni başlayanların zorluk çekmeden yapabileceği modeller arasına girebilecek bir iğne işi modeli. Yaparken acemilik çekenler bu tür modelleri yaparak daha hızlı bir hale geleceklerdir. Yeni başlayan bir çok kişi zor modeller ile başlayıp hemen pes ediyor. Fakat bu ve buna benzer paylaştığımız basit iğne işi oyalarını yaparak kendinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz.

Hepiniz iğne oyalı ve mutlu günler diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.