Kolay Hobiler

Tüm Zamanların En Popüler Olan Bebek Örgü Modelleri

23 Şubat 2020
Tüm Zamanların En Popüler Olan Bebek Örgü Modelleri

Bebek örgü modelleri arasında tüm zamanların en popüler olanlarını incelemek ister misiniz? En güzel bebek örgüleri burada.

Kış Aylarının Vazgeçilmez El İşleri

Kış mevsimi birçok insana huzur veren bir mevsimdir. Sıcak bir evde televizyon karşısında oturup film izlerken elleri çalıştırmak isteyen kadınlar ilk olarak örgü işlerini tercih ediyorlar. Gerek çocuklarına gerekse kendilerine ördükleri örgü modelleri kış aylarında oldukça iş gören ürünler ortaya çıkarıyor. Bebek örgüleri genelde kadınların en çok severek yaptığı işler arasında bulunuyor. Bu örgülerde birçok farklı model incelenebilir. Bebekler için yapılabilecek ürün çeşidi son derece fazladır. Atkı bere takımları, örme pantolon, hırka, süveter ve yelek en çok örülen ürünler arasındadır. Bu ürünlerin yapılışında ipin bebe yünü olması büyük bir önem taşıyor. Aynı zamanda bebekler için yapılan kıyafetlerin narin olması için kullanılan şişlerin de ince olması gerekiyor.

Örgü Modelleri İle Bebekler Üşümesin

Yeni doğan bebekler için yapılan örgüler hediyelik olarak da tercih edilebilir. Güzel bir bebek takımının yanına öreceğiniz yelek modelleri son derece zarif ve düşünceli bir hareket olacaktır. Örgü örmeyi bilmeyen kadınlar genelde küçük parça olması dolayısı ile bebek yeleği örmeyi tercih ediyor. Ancak bu örgüler de ufak detayları bilmeniz büyük bir önem taşıyor. Örneğin bebekler için yapılan bir yelekte kol kesimi, yaka girintisi, omuz kısımları ayarlanması ustalık gerektiren bir iştir. Fakat anlatımlı örgüler sayesinde bu tarz detayları da çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.  

En Popüler Bebek Örgüleri

Bulutlu bebek örgü modeli
Çiçek motifli bebek yeleği
Çiçekli bebek elbisesi
Delikli örgü bebek yeleği
Kolsuz bebek yeleği
Fiyonklu bebek örgüleri
Pembe bebek elbisesi
Rengarenk bebek yeleği
Tavşanlı bebek tulumu
Yeşil bebek yeleği

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.