Kolay Hobiler

Tunus İşi Kolay Örgü Bebek Yeleği Modeli Yapılışı

6 Haziran 2019
Tunus İşi Kolay Örgü Bebek Yeleği Modeli Yapılışı

Örgü tekniklerinden en çok kullanılanı olan Tunus işi tekniği ile bebek yeleği yapılışı. Kolay ve sade olan bu yeleği hemen öğrenebilirsiniz.

Örgü son yıllarda birçok kadın tarafından yeniden gündeme getirildi. Farklı modeller, renkli ipler ve sevimli örgü şişleri sayesinde son derece eğlenceli zaman geçirme imkânı doğdu. Gerek evde yalnızken gerekse komşu gezmelerinde elleri çalıştırmak için son derece ideal olan ürünlerdir. Bu ürünler kadınların sağlığı açısından da önemli faydalar sunuyor. Fakat bazı kadınlar örgü örmeyi bilmediğinden en ufak bebek yeleğini dahi örmeye cesaret edemiyor. Bu konuda sizlere yardımcı olacak olan anlatımlı örgüler her türlü örgü tekniğini anlamanıza yardımcı oluyor. Farklı teknikleri denemek isterseniz de yine bu olanaklardan faydalanabilirsiniz. Örgü örmek son derece zevkli bir aktivitedir ve bu işi yapmak için çok fazla para harcamanız da gerekmez.

Tunus İşi Bebek Yelekleri

Örgü örmek için ihtiyacınız olan şeyler yalnızca ip ve mildir. Ancak bu malzemelerin yapılacak örgünün modeline göre seçilmesi gerekiyor. Bebek örgüleri genelde ince miller ve ipler ile yapılmaktadır. Fakat ponçik hırkalar gibi büyük hırkalar kalın iplerle ve millerle örülüyor. Bu tarz detaylara dikkat ederseniz sorun yaşamadan örgülerinizi yapabilirsiniz. Örgü örmek her zaman insanın vaktini dolduran ve son derece güzel zaman geçirmesini sağlayan aktivitelerdir. Kışlık örgüler bu kapsamda en çok tercih edilenlerdir. Fakat merserize ipler ile daha serin tutacak yazlık örgüleri de deneyebilirsiniz. El beceriniz geliştikçe daha da fazla model üretebilir ve örgü örebilirsiniz.

Tunus İşi Kolay Örgü Bebek Yeleği

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.