Kolay Hobiler

Tunus İşi Kurtçuk Modeli İle Yapılan Örgü Bebek Yeleği

17 Ocak 2019
Tunus İşi Kurtçuk Modeli İle Yapılan Örgü Bebek Yeleği

Kurtçuk örgü modeli bebek yeleği yapılışı sizlerle. Tunus işi örgü tekniği kullanılarak yapılmış olan yelek modeli bu yazıda anlatılmıştır.

Kurtçuk Modeli Örgü Bebek Yeleği

Tunus işi örgüler Türk kadınları tarafından en çok beğenilen örgü modellerinin başında geliyor. Tunus işi örgüyü hem öğrenmek kolay hemde işlemek. Tunus işi örgüyle en çok yelek, atkı bere, patik ve kazaklar örülüyor. Şimdi yayınlayacağımız anlatımlı bebek yeleği modelinde kurtçuk modeli kullanılmıştır. Tunus işi ile yapılan örnek kurtçuk motifleri ile süslenmiştir. Anlatımı 2 video ile yapılan örgü yelek modelinin nasıl yapıldığı baştan sonra kadar atlatılmıştır. Yapacak olan kişilerin aklında hiç bir soru kalmadan bu örgüye başlamalarını öneriyoruz. Malzemelerinizi hazır edin, aşağıdaki videoyu başlatın ve yelek örmeye başlayın.

Dalgalı Üçgenler Bebek Yelekleri Örgü Modeli hem en çok paylaşılan hemde en çok beğenilen yelek modeli olmayı başardı. Son zamanlarda kadınlar farklı örgülere yöneldi. Artık eski örgü motiflerinden sıkılanlar yeni örnek arıyorlar. Kolay hobiler sitesi olarak sürekli yeni örgü tekniklerine yer vereceğiz. Şimdi gelin tunus işi yelek yapılışını izleyelim.

Tunus İşi Bebek Yeleği Yapılışı

VİDEO 1

VİDEO 2

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Şenay Özdengül dedi ki:

    Güllü hanım göster miş oldugunuz Tunus modeli icin teşekkür ederim.