Kolay Hobiler

Tunus İşi Örgü Baklava Motifleri ile Bebek Yeleği Yapılışı

1 Haziran 2019
Tunus İşi Örgü Baklava Motifleri ile Bebek Yeleği Yapılışı

Tunus işi ile yapılan örgü bebek yeleği. Baklava diilimi motifleri ile yapılan örgü bebek yeleği son zamanlarda en çok kullanılan modellerdendir.

Anneler tarafından sağlıklı görülen bebek örgülerinin yelek modelleri, şal modelleri ve patik modelleri gibi birçok çeşitliliği bulunan örgü modelleri vardır. Bu örgüler sadece bebeğiniz için değil aile dostlarınız için de güzel bir hediye olabilir. Yapılması basit ve eğlenceli olan bu iş, tığ ya da şiş işi örgülerdir

Modern bebek örgü modellerini anlatımlı örgüler videomuzu izleyerek takipte kalabilirsiniz. Bebek örgü modellerinde birçok renk ve desen kullanılabilir. Eğer kız bebek için bir şeyler yapmayı düşünüyorsanız daha çok pembe ve mor tonlar ağırlıklı kullanılabilir. Erkek bebek için örgü düşünüyorsanız ağırlıklı olarak mavi ve yeşil kullanılabilir. Erkek modelleri kızlara göre daha sade olmakla birlikte isteğe göre birkaç küçük desenlerle renklendirilebilir. 

Tunus işi bebek yeleği

Annelerin olmazsa olmazı battaniyeleri unutmayalım. Mevsimlik, yazlık, kışlık birçok çeşidi bulunan battaniyelerin erkek kız ayırt etmeksizin her türlü rengi kullanılabilmekte. Örgü sadece giyimde kullanılmakta kalmayıp birçok örgü oyuncakları da yapılabilmektedir. Hem çocuğunuz için daha sağlıklı, hem de istediğiniz gibi yapabilme rahatlığınız var. Ayrıca güzel hediyeler hazırlayabilme şansınız var. 

Fakat bu videomuzda hazırladığımız modeller güzel örgüler üzerinedir. Bu hazırladığınız modelleri siz yapmaktan zevk alırken bir yandan da hazırladığınız hediyeler karşılığında mutlu olacağınızdan şüphemiz yok. Örgü bir hobi işidir ve siz sadece eğlencesine bakın. 

Tunus İşi Örgü Bebek Yeleği

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.