Kolay Hobiler

Türk Telekom 30 GB’a Kadar Bedava İnternet Yöntemleri

27 Haziran 2020
Türk Telekom 30 GB’a Kadar Bedava İnternet Yöntemleri

İletişim operatörleri sürekli olarak bir rekabet içerisindeler. Sundukları yeni paketlerle kullanıcılarını mutlu etmeyi amaçlayan operatörler sürekli olarak bedava internet kampanyaları da düzenliyor. Özellikle herhangi bir operatörü bırakarak bir diğerine geçen kullanıcılar çok önemli hediyeleri kazanma fırsatı elde edebilir. Diğer operatörlerden Türk Telekom’a geçiş yapan kişiler de bolca internet kazanacaktır.

Türk Telekom Hoşgeldin Kampanyası

Ülkemizde insanların kullanabilecekleri 4 adet operatör yer alıyor. Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve BİMCELL seçenekleri sunulurken insanlar bunlar arasından istediklerini seçebilirler. Bulundukları bölgede en iyi çekim gücünü elde ettikleri ve kendi telefon kullanımlarına en uygun paketleri sunan firmalardan yana tercihlerini kullanabilirler.

Türk Telekom Hoşgeldin Paketi 2020

İlk etapta tercihlerini Turkcell ya da Vodafone gibi operatörlerden yana kullanan, ancak sonrasında Türk Telekom’a geçiş yapmak isteyen kişiler büyük hediyeler almaya hazırlanıyor. Türk Telekom için diğer operatörlerden gelen kullanıcılar oldukça değerli olduğu için büyük hediyeler ve imkânlar tanınıyor. 2020 senesinde gerçekleştirilen Hoşgeldin Kampanyası da gösterdikleri özenin adeta kanıtı niteliğinde.

Kampanya dahilinde Türk Telekom’a geçiş yapan kişiler toplamda 750 dakika, 750 SMS ve 30 GB internetin sahibi olabilirler. Birçok kişi için bunlar 1 ayda kullanılamayacak kadar yüksek hediyelerdir. Bunun da bilincinde olan Türk Telekom bu hediyeleri 4 aylık sürece yayarak kullanıcılarına sunmaktadır. Böylece en verimli şekilde kullanmak mümkün olur.

Türk Telekom 30 GB Hediye Nasıl Alınır?

Kampanyanın uygulanabilmesi için ilk olarak kullanıcıların Türk Telekom’a geçiş işlemini tamamlaması gerekecektir. Bu işlemin yapılabilmesi için kullanıcılar kendilerine en yakın Türk Telekom şubesine giderek başvurularını gerçekleştirirler. Burada bulunan yetkili kişiler hemen geçiş işlemlerini gerçekleştirecek ve hatlar kullanıma açılacaktır.

Türk Telekom 30 GB Hediye

Hatların kullanıma açılışının ardından telefonlarının mesaj bölümüne giren kişiler BOLBOL yazarak 5555’e SMS göndermelidir. SMS gönderildiği anda kampanyaya kayıt işlemi için başvurular sağlanmış olacaktır. Kampanya dahilinde gelen hediyeler SMS ile kullanıcılara bildirilmektedir. Hediyeler bölünerek gönderildiğinden mesajların doğru bir şekilde okunması gerekmektedir.

Türk Telekom 30 GB İnternet Hediye 2020

Kampanya dahilinde sunulan hediyelerin büyük bir kısmı ilk ay için verilmektedir. Geçiş işlemlerini yapan kişiler SMS ile kampanyaya kayıt olduklarında hatlarına 15 GB internet, 750 dakika ve 750 SMS tanımlanır. Oldukça büyük bir hediye olduğundan kullanıcıların ilk ayda herhangi bir pakete üye olması dahi gerekmeyecektir. Rahatlıkla sunulan bu hediyeler ile 1 ay geçirilebilir.

Türk Telekom 30 GB Faturasız

Yalnızca faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği bir kampanyadır. Kampanyanın ilk ayı geçtikten sonra yapılacak olan 30 TL ya da daha yüksek TL yükleme işlemlerinde 5 GB bedava internet sunulmaktadır. Yapılan yüklemenin tek seferde olması gerekmektedir. Aksi halde 5 GB bedava internet almak mümkün olmamaktadır. Yüklemeler sonrasında verilen 5 GB bedava internetler 1 aylık süreçte harcanmalıdır. Aksi halde kalan miktar silinir. Her 30 günde yenilenen kampanyada 30 TL ve üzeri yükleme tekrar yapıldığında 5 GB internet daha kazanılacaktır. 3 ay boyunca süren bu işlemler ile toplamda 15 GB internet kazanılmış olur. Öncesinde kazanılan 750 dakika, 750 SMS ve 15 GB internet ile birlikte muhteşem bir kampanyadır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.