Kolay Hobiler

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası Çok İlgi Görüyor

26 Temmuz 2020
Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası Çok İlgi Görüyor

Temmuz 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Her dönem güncellenen kampanyalar içerisinde özellikle Salla Kazan tarafından verilen bedava internet, dakika ve kısa mesaj hakları ilgi görmektedir.

Bu avantajdan yararlanabilmek için uygulamayı indirmek gerekir. Uygulamanı haricinde Turkcell tarafından yapılan hediye kampanyalar;

 1. Sürpriz nokta bedava internet
 2. Dört hafta geçerli dijital 2 GB
 3. Kupon biriktir
 4. BİP uygulaması
 5. Kart kayıt
 6. Sen yap diye
 7. Bil Kazan 1 GB gibi kampanyalar düzenlenmiştir.

Bunlara katılım sağlamak ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için operatörün internet sitesi ziyaret edilmelidir. Böylece güncel kampanyalar da takip edilmiş olacaktır.

Turkcell Güncel İnternet Hilesi Nedir?

Turkcell güncel internet hilesi özellikle Salla Kazan uygulaması için merak edilir. Bu taktik için öncelikle uygulamayı ücretsiz indirip giriş yapmak gerekir. Burada püf noktada uygulamaya girildikten sonra telefonu sallamak yerine sabit bırakmaktır.

Bazı kullanıcılar telefonu aşırı salladıklarında da yüksek datalı internet hakkının geldiğini belirtmektedir. Buna ilaveten bakiye yüklemesi yapılarak da bedava internet kazanılabilir.

Salla kazan için güncel internet hilelerinden biri de internet hakkı bittikten sonra telefonun saat ve tarih ayarlarını değiştirmek, sonrasında VPN yükleyerek telefonu sallamaktır.

Hediye sim kart alan ya da mevcut sim kartını değiştirenler için verilen 10 GB hediye internet hakkı için 4.5 G uyumlu kart kullanımına geçmek yeterli olacaktır. Bu Turkcell tarafından sunulan ücretsiz kampanyalardan biridir.

Turkcell Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell hediye internet veren uygulamalar içerisinde;

 • BİP uygulaması
 • Dijital operatörüm
 • Goller Cepte
 • Salla Kazan
 • Dergilik
 • GNÇ gibi platformlar yer almaktadır.

BİP uygulaması ile bedava internet kazanmak için öncelikle uygulama App Store ya da Play Store üzerinden telefona indirilir. İndirme esnasında herhangi bir ücret ödenmez.

BİP uygulaması ile bedava internet kazanabilmek için kanallara abone olunur ve kullanıcılar mesajlaşma, konuşma ya da görüntülü arama yaparak 1 GB hediye internet kazanır.

Turkcell Toplantıdayım uygulaması ile bedava internet kazanmak için uygulamanın indirilmesinden sonra 1 GB hediye otomatik olarak gelmektedir. Abonelik işlemleri yapıldıktan sonra internet kullanımına başlanabilir.

Turkcell Bedava Sms 2222 / 2233 Kodları Nedir?

Turkcell bedava sms 2222/2233 kodları kısa mesaj servisi için kullanılır. Bu servise kısa mesaj gönderilmesiyle birlikte fatura öğrenme, abonelik iptali, kampanya üyeliği gibi işlemler yapılabilir.

Özellikle 2222 kısa mesaj kodu telefon numarasını rehberden çıkarmak ve kayıt ettirmek için de kullanılabilir.

Örneğin hediye haftalık 1 GB internet kazanmak için HEDIYE HAFTALIK 1 GB ile telefon numaraya kısa mesaj gönderilir. Düzenlenen kampanya bireysel abonelerin kullanımına yönelik olup hediye paket yeni bir talep oluşturmadan yenilenmemektedir.

Turkcell Pakete Göre Hediye Kampanyaları Nedir?

Turkcell pakete göre hediye kampanyaları içerisinde özellikle “işte avantaj hediye internet kampanyası” dikkat çekmektedir.

Turkcell İşte Avantaj paketlerine geçiş yapan kurumsal aboneler bu geçişle bedava internet hakkı elde etmektedir.

 • 1 paketlerine geçenler her ay yurt içinde geçerli olmak üzere 12 ay boyunca 1 GB hediye internet kazanmaktadır.
 • Bu kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell kurumsal süper hediye kampanyası da oldukça avantajlıdır. İşte destek işte Turkcell anlayışı çerçevesinde paketini yükselten operatör kullanıcılarına internet hediye verilir.

Koşulları sağlayan aboneler 2 GB internet kazanmakta olup hediye otomatik olarak ilgili hatta yüklenir. Bu kampanyadan faturalı ses hattı olan ve taahhüdü devam eden aboneler yararlanabilir.

Turkcell Konuştukça Kazandıran Paketler Nedir?

Turkcell konuştukça kazandıran paketler içerisinde özelikle “konuştukça kazan” tarifesi dikkat çekmektedir. Bu kampanyaya göre gün içinde yapılan konuşma kadar ertesi gün bedava konuşma hakkı kazanılır. Kullanılmayan dakikalar ertesi güne devretmeyecektir. Tarifeye göre konuşmanın dakikası 64,94 kr olarak ücretlendirilir.

Turkcell Hediye İnternet İsteme / Gönderme Kodu Nedir?

 • Turkcell kullanıcı olan kişilere hediye internet göndermek için HAFTALIK yazıp boşluk bırakılıp telefon numarası yazılarak 2222’ye kısa mesaj atılır.
 • Hediye haftalık internet paketi göndermek için de HEDIYE HAFTALIK 1GB yazıp boşluk bırakıp telefon numarasını ekleyip 2222’ye mesaj gönderilir.
 • Faturalı hatlarda hediye internet gönderimi için 15 TL ücret alınır. Buna ek olarak kısa mesaj gönderim ücreti yoktur.

Gönderim faturasız hat sahiplerine de yapılabilir. Yeni internet gönderebilmek için karşı tarafın internetinin bitmesi gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.