Kolay Hobiler

Turkcell ile Herkese 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

20 Temmuz 2020
Turkcell ile Herkese 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell dijital 2 GB kampanyası ile Dijital Operatör uygulaması üzerinden paket satın alan müşterilerine 4 hafta boyunca geçerli 2 GB hediye internet vermektedir.

En çok bedava internet veren operatörlerden biri olan Turkcell belirtilen paketleri Turkcell Dijital Operatör uygulaması ya da turkcell.com.tr üzerinden Banka kartı yada Kredi kartı ile alan müşterilerine anında 1 ay boyunca geçerli 2 GB bedava internet kazanacaklardır.

Turkcell Dijital 2 GB İnternet Kampanyası Nedir ?

Sadece faturasız hat sahiplerine yönelik olarak hazırlanan bu kampanya ile sizlere bedava internet kazanmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Dijital 2 GB kampanası Turkcell tarafından hazır kartlı müşterileri yönelik olarak hazırlanmıştır. Turkcell hesabım uygulaması olan Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak belirtilen paketlerden her hangi birini yükleyen müşterilerine 2 GB hediye internet verilecektir.

Dijital 2 GB Kampanyası kapsamında, belirtilen paketleri turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile satın alan müşterilerimize 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli 2 GB cepten internet hediye edilecektir.

Turkcell Dijital 2 GB Kampanyasını Nasıl Kullanırım ?

Turkcell bedava internet kazanmak için katılabileceğiniz dijital 2 GB kampanyasına katılmak için yapmanız gereken tek dijital operatör uygulamasına belirtilen paketlerden her hangi birini yüklemek.

Kampanyaya katılım için herhangi bir işlem yapmak gerekmemektedir, turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden belirtilen paketlerin kredi kartı veya banka kartı ile satın alınması durumunda kampanya kapsamında sunulan bedava internet hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Kampanyaya Kimler Katılabilir ?

Dijital 2 GB kampanyasına sadece ön ödemeli hat sahipleri yani faturasız aboneler katılabilir. Her paket yüklemeye bağlı olarak hattınıza bedava internet tanımlanır.

Turkcell Dijital 2 GB Geçerli Olan Paketler

İşte Aşağıda Sıraladığımız Paketler Bedava 2 GB için geçerli paketlerdir;

Uçuran 6 GB Paketi, Uçuran 6 GB Plus Paketi, Uçuran 8 GB Paketi, Uçuran 8 GB Plus Paketi, Uçuran 10 GB Paketi, Uçuran 10 GB Plus Paketi, Uçuran 14 GB Paketi, Uçuran 14 GB Plus Paketi, GNÇ Süper 6GB Paketi, GNÇ Süper 8GB Paketi, GNÇ Süper 10GB Paketi, GNÇ Süper 12GB Paketi, GNÇ Süper 14GB Paketi, Özel Üçlü 3 GB Paketi, Süper Avantaj 5 GB Paketi, Süper Avantaj 6 GB Paketi, Süper Avantaj 8 GB Paketi, Süper Avantaj 10 GB Paketi, Süper Avantaj 11 GB Paketi, Süper Avantaj 12 GB Paketi, Süper Avantaj 14 GB Paketi, Süper Avantaj 16 GB Paketi.

Kampanya Detayları

Dijital 2 GB Kampanyası kapsamında, belirtilen paketleri turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile satın alan müşterilerimize, 4 hafta boyunca yurt içinde geçerli 2 GB cepten internet hediye edilecektir.

Kampanyaya katılım için her hangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur katılım otomatik gerçekleşir.

Hediye 2 GB internet geçerlilik süresi 4 haftadır

Bilgilendirme SMS sonrası kullanmaya başlayabilirsiniz

Sadece faturasız hat sahipleri yararlanabilirZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.