Kolay Hobiler

Turkcell Kampanyası Sayesinde 20 GB Bedava İnternet Kazanın

24 Temmuz 2020
Turkcell Kampanyası Sayesinde 20 GB Bedava İnternet Kazanın

Turkcell ile kampanyalar son sürat devam ederken en son öyle bir kampanya yaptı ki adeta herkesi kendine hayran bıraktı diyebiliriz, bu muhteşem kampanyanın detaylarını yazımızı okuyarak bulabilirsiniz.

Turkcell ile Temmuz Ayında Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kampanyaları pek çok şartla ve şartsız olarak sunulabilmektedir. Bazı bedava internet paketleri için, Turkcell hediye internet alımı yapmanız gerekmektedir. Bazen ise bedava internet paketleri hattınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her halükarda Turkcell bedava internet paketleriyle internete bağlı kalmaya devam edebilir, sevdiklerinizle, ailenizle bol bol görüntülü ve sesli görüşme ile internette daha birçok olanaktan faydalanabilirsiniz. 

Turkcell Fizzy ile Bedava Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell, 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzatılan kampanyasıyla bedava internet dağıtmaya devam ediyor! Fizy Premium üyesi olan Turkcelliler, dinledikçe MB ve GB kazanıyor! Radyo ve video dinlemelerine ise bedava internet verilememektedir. Bir takvim ayında 100-249 arasında fizy’den şarkı dinleyen Turkcelliler 250 mb aylık internet kullanım hakkı kazanmaktadırlar. Bir takvim ayında 250-499 arasında şarkı dinleyen Fizy Premiumlu Turkcelliler ise 500 mb aylık internet hakkı kazanmaktadırlar. Bir takvim ayında en az 500 şarkı dinleyen Fizy abonesi Turkcelliler ise aylık 1 GB Bedava internet kazanıyor! 

Turkcell Sürpriz Nokta Sayesinde Bedava İnternet

31 Aralık 2020 tarihine kadar Sürpriz Nokta Bedava İnternet kampanyasından da faydalanabilirsiniz! Turkcelli olup Bip uygulaması üzerinden Keşfet bölümüne giriş yaparak buradan Süpriz Nokta kanalını takip edenler sürpriz hediyeler ve bolca GB internet kazanma şansı yakalıyor! Günlük 3 ve ayda en fazla 10 hediye kazanabileceğiniz bu yöntemle bedava internet GB’larınıza da kavuşabilirsiniz. Turkcell Joker Hediye Kampanyası Turkcell’den 31 Ağustos 2020’ye kadar geçerli olan Joker Hediyeler Kampanyası kapsamında ücretsiz internet kazanmak isteyen Turkcelliler, bir üst tarifeye geçiş yaparak, aradaki fiyat farkına göre bedava internet kazanabiliyorlar! Bu çerçevede, Turbo 3GB, 5 GB ve 7 GB ile Platinum 10 GB tarifelerine geçiş yapan faturalı Turkcell aboneleri bu kampanyadan yararlanamayacaklardır. Öte yandan hediye internet paketleri, fiyat farkı ve Turkcel abonelik süresine göre hesaplanmaktadır Bir üst tarifeye geçişle birlikte aradaki fiyat farkı 9 TL, abonelik yaşı da ilk 12 ay için haftalık 1 gb, 10 YILDAN fazla abonelik söz konusu ise 12 ayda 1 defa haftalık 2 gb bedava internet olarak belirlenmektedir.  Fiyat farkının 10-24 TL arasında olması ve abonelik yaşının 10’dan az olması halinde 12 ayda 2 defa haftalık 1 gb, 10 yıldan fazla abonelik süresinde ise 12 ayda 2 defa haftalık 2 gb bedava internet hakkı tanımlanmaktadır. Fiyat farkı 25 TL ve üzerinde ise, 10 yıldan az süreli aboneliklerde 12 ayda 3 defa haftalık 1 gb, 10 yıldan fazla aboneliklerde 12 ayda 3 defa haftalık 2 gb bedava internet hakkı verilmektedir. 31 Ağustos 2020 tarihine kadar geçerli olan ‘’Joker Hediyeler Kampanyası’’ ile Turkcell ücretsiz internet kazanmak için bir üst tarife paketine geçiş yaparak fiyat farkına göre internet paketi kazanabilirsiniz. Turbo 3 GB, 5 GB ile 7 GB ve Platinum 10 kampanyalarına geçmek isteyen faturalı hat kullanıcıları bu kampanyadan yararlanamazlar. Hediye internet paketleri verilirken fiyat farkı ile birlikte kaç yıllık Turkcell’li olduğunuza bakılarak Turkcell ücretsiz internet paketleri belirlenmektedir.

Turkcell Salla Kazan İnternet Kampanyası

Turkcell ücretsiz internet kazan kampanyalar sayesinde gerçekleşmekte olup, kampanyalarda genellikle uygulamalar üzerinden sunulmaktadır. Uygulamaları indirerek, kullanmanız sonucunda bedava internet kazanabilir ve dilediğiniz gibi ücretsiz interneti kullanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.