Kolay Hobiler

Turkcell’den 10+10 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

19 Haziran 2020
Turkcell’den 10+10 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell bedava 10 GB internet kampanyası bir çok Turkcell kullanıcısının bilmediği hediye internet paketlerinden biridir. Turkcell Faturalı ve faturasız bütün bireysel müşterilerine açık olan Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanası ile sizlere hiç bir ücret ödemeden hediye internet alabilirsiniz.

Yaptığı bir çok güzel kampanya ile abone sayısını her geçen gün artıran Turkcell hem elindeki müşteri tutmak hemde yeni müşteriler kazanmak için 10 GB bedava internet kampanyası bedava internet dağıtmaya devam ediyor.

Turkcell Hediye 10 GB İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır

Turkcell 10 GB hediye internet kampanyası ile 10 gb bedava internet kazanmak için Turkcell sim kartınızı değiştirmek, hattınız taşımak yada 4.5G sim karta geçiş yapan abonelere sim kart ile beraber verilen promosyon şifresini SMS göndererek anında 10 GB internet hatlarına yükleniyor.

Sim kart ile beraber verilen promosyon şifresi ile katılım gerçekleştirip anında hediye internet alabilirsiniz. Faturalı yada faturasız hat sahiplerinin kullanımın açık olan bu kampanyaya sadece 1 defa katılabilirsiniz.

Turkcell 10 GB Hediye Nasıl Yapılır

Faturalı yada faturasuz bütün hat sahipleri yeni aldıkları sim kartı ile beraber verilen şifreyi;

ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp şifreyi 2222’ye SMS göndermeleri yeterlidir. Kampanyaya katılım için gönderilen mesaj ücretsizdir sizden her hangi bir ücret talep edilmez. Mesaj sonrası gelen bilgilendirme mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.