Kolay Hobiler

Turna Gözü Örgü Modeli Bebek Yeleği Yapımı Anlatımlı

9 Mayıs 2019
Turna Gözü Örgü Modeli Bebek Yeleği Yapımı Anlatımlı

Turna gözü bir diğer adıyla ise dalgalı üçgenler örgü modeli bebek ve çocuk örgülerinde çok yakışıyor. Miniklere şık örgüler örmek için bu modeli tercih edebilirsiniz.

Kışın giyindiğimiz kazak ve süveterler, boynumuza taktığımız atkı, başımıza geçirdiğimiz bere ve şapkalar, yazın üzerimize aldığımız hırka, yelek ve şallar hep annelerimizin bizler için yapmış olduğu şiş örgülerin sonucunda var olan kıyafetlerimizdir. Annelerimiz bizler için daima en iyi şeyleri yapmak isterler ve daima her isteğimizi yerine getirmek isterler. Mesela “ anne bu kazağı çok beğendim “ dediğiniz zaman o kazağı elbet alırlar ve o kazağın tarzında size birkaç tane kazak örerler.

İşte bizim mükemmel annelerimiz ve eşlerimiz, daima bizler için örgü işleriyle uğraşır bizlere güzel kıyafetler çıkarırlar. Bunu da yaparken boş zamanını değerlendirirler. Lakin, zaman geçtikçe değişen moda ile günümüzde hep modeller değişmektedir. Kışın olduğu gibi bahar ve yaz akşamlarında üzerimize alacağımız yelek ve hırka modelleri de değişmektedir.

Bizler de sizler için sürekli değişen modellerin arasında en sık tercih edilip, yapımları çok merak edilen modelleri bulup paylaşıyoruz. İşte yine yepyeni bir model anlatıyoruz sizlere. Bu modelin yapımı göreceğiniz gibi çok basittir ve tabii ki bu modeli yapmaya başladığınız zaman hayalinizde hırka veya yeleğin bitmiş hali canlandığında çok da keyif duyacağınız bir model.

Turna Gözü Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.