Kolay Hobiler

Tutkuyla Bağlanacağınız Renkli Geniş İğne Oyası Modeli

27 Ağustos 2019
Tutkuyla Bağlanacağınız Renkli Geniş İğne Oyası Modeli

Tutkuyla bağlanacağınız iğne oyası modeli geniş yapraklarıyla yapılan dut oyası renkli motifler ile başörtülerinizi süsleyecek.

İğne oyaları günümüzde kadınların kendi el becerilerini kullanarak rengârenk iplerle ve bir iğne yardımıyla yaptıkları el emeği işler arasında yer almaktadır. Özellikle de evde kadınların boş zamanlarını değerlendirmek için yaptıkları göz nuru modeller görüntü açısından da oldukça şık durduğu için tercih edilen ürünlerdir. Her kadının yapabileceği ve yaparken de keyif alacağı harika bir iştir. Özellikle de çeyiz sandıkların en vazgeçilmezi olan eşyalar arasındadır. Evde oturmaktan canınız sıkılıyorsa bu iş tam size göredir. Görüntü açısından da oldukça güzel durduğu için evlerin içinde en güzel köşelerinde yer almaktadır.  

Tutkuyla Bağlanacağınız İğne Oyası Modeli

Özenli İşçilik İsteyen İğne Oyaları

Öğrendikten sonra istediğiniz her modeli çıkartıp örebilirsiniz. Günde bir kaç saat ayırarak sizde kendinize en uygun ürünleri seçerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Günümüzde evlerde yapılan ve kullanılan işler arasında havlu oyaları, peçete örtüsü modelleri, masa örtüsü modelleri, sehpa örtüsü modelleri gibi birbirinden farklı modeller yer almaktadır. Sizler de kendinize veya sevdiklerinize hediye etmek için başlayabilir ve uzun vadeli kullanabilirsiniz. Sizler de yazma oyaları yaparak ve onları renkli iplerle isteyerek harika ürünler elde edebilirsiniz. Günümüzde bur çok kadın el becerilerini geliştirerek kazanç sağlamaktadır. Geçmiş yıllardan gelmesi rağmen hala tercih edilen ve yapılan işler arasındadır. Her kadının yapabileceği birbirinden değişik modeller sayesinde istediğiniz ürünü ortaya çıkartabilirsiniz. Günümüzde hala bir çok hediyelik eşya satışı yapılan dükkanlarda birbirinden farklı modeller yer almaktadır.. 

Tutkuyla Bağlanacağınız İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.