Kolay Hobiler

Tütün Yaprakları Örgü Bebek Yeleği Modeli Yapımı Anlatımı

10 Mayıs 2019
Tütün Yaprakları Örgü Bebek Yeleği Modeli Yapımı Anlatımı

Tütün yaprakları örgü modeli ile bebek yelekleri, bayan örgüleri, çocuk örgüleri örülebilir. Sizde yeni moden olan örgü modelini hemen öğrenebilirsiniz.

Bebeğinize şık bir yelek mi örmek istiyorsunuz?  O halde sizlerle paylaştığımız bu model tam da aradığınız türden bir örnek olacaktır. Bu modeli dilerseniz kendi yeleklerinizde de kullanabilirsiniz. Hem yetişkinler hem de bebek yelekleri için kullanılan bu model en çok bebek yeleklerine yakışıyor. 

Tütün Yaprakları Örgü Modeli

Bu modelin yapımı oldukça basittir. Üstelik bu bebek yeleği modelini örerken de oldukça keyifli anlar yaşayacağınıza eminiz. Çünkü bu model oldukça güzel bir modeldir. Yeni anne olmuş bayanlar tarafından kız çocukları için oldukça tercih edilen bu model, ipliğin rengine göre erkek bebekler için de örülebilir. Herkes tarafından beğenilen bu model ile bebeklerinize oldukça güzel yelekler örebilirsiniz. Sizde eğer bebeğiniz için farklı bir model arıyorsanız, bu modeli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bu modelin anlatımını sizlerle videolu anlatım şeklinde paylaşmaktayız. Videolu anlatımımız da en ince ayrıntıları bile öğrenebilirsiniz. Örgüye yeni başlamış bir bayansanız da kolaylıkla anlayabilir ve öğrenebilirsiniz. Hadi vakit kaybetmeden bu modelimizin videolu anlatımına bir kulak verin.  

Tütün Yaprakları Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.