Kolay Hobiler

Üç Arkadaş Çiçek Bahçesi İğne Oyası Anlatımlı Yapılışı

3 Kasım 2019
Üç Arkadaş Çiçek Bahçesi İğne Oyası Anlatımlı Yapılışı

Çok sevilen ve çiçek bahçesini anımsatan güzel mi güzel iğne oyası yazma modeli. Sık iğne ve incilerle işlenen oya çiçeklerini yaparken oya makasından yardım alınmıştır.

Bu oya gelin çeyizlerinin vazgeçilmezi olacak. Sizlerde biliyorsunuz çeyiz bohçalarının vazgeçilmezleri arasında iğne oyaları da bulunmaktadır. Peki iğne oyaları ile neler yapılıyor? Yazmalar, havlular, vitrin ve salon takımları, namaz örtüleri, fularlar gibi bir çok iş iğne oyası ile yapılmaktadır. Çeyiz hazırlayan anneler de çeyiz bohçalarında bunlardan bulunduruyorlar. Şimdi anlatımını paylaşacağımız inci boncuklu çiçek bahçesi iğne oyası modeli de çeyiz bohçalarının vazgeçilmezi haline gelecek. Herkesin beğeneceği bu şık oya modelinin anlatım videosu sayesinde nasıl yapıldığını öğrenerek sizler de yapabileceksiniz. Aşağıdaki anlatım videosunu izleyerek iğne oyasının yapım aşamalarını öğrenebilirsiniz.

İnci boncuklu çiçek bahçesi iğne oyası modeli

İğne oyaları kategorisinde daha fazla anlatımlı modele ulaşabilirsiniz. Kendi zevkinize uygun olan modellere tıklayarak yapılışlarını öğrenip kendi yazma ve havlularınıza uygulayabilirsiniz. Aklınıza takılan olursa yorum kısmından sorarak sorunuza cevap alabilirsiniz.

İnci Boncuklu Çiçek Bahçesi İğne Oyası Modeli Yapılışı

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.