Kolay Hobiler

Üç Renk ile Yapılan Muhteşem ve Çok Kolay Örgü Modeli Yapımı

27 Mayıs 2020
Üç Renk ile Yapılan Muhteşem ve Çok Kolay Örgü Modeli Yapımı

Muhteşem Haroşa örgü ile yapılan bebek örgüsünün baştan sona yapılışı. Sizde bebek örgülerinizde haroşayı tercih edebilirsiniz.

Örgü, büyük annelerimizin bize aşıladığı en kalıcı yeteneklerden bir tanesidir. Örgü modelleri ile örülen hırkalar, yelekler ve kazaklar uzun yıllar boyunca hiç sökülmeden ve yıpranmadan kullanılabilir. Piyasada orgu yelek modelleri için yüzlerce farklı ip seçeneği bulunur. Tarza göre tercih edilecek renk ve modeller ile birbirinden güzel yelek modellerini örmek ve uzun yıllar giymek mümkündür. 

Örgü modelleri arasında en çok tercih edilen kategori bebek örgüleri kategorisidir. Yeni doğan bebeklere son derece yakışan pratik ve yelek modelleri oldukça şık bir şekilde örülür ve hediye edilir. Birbirinden güzel motifler ile hazırlanan bebek örgüleri hazır ürünlerden çok daha güzel şekilde kendini gösterir. Bebek renklerine uygun örülen ipler ile takım halinde hazırlanan örgüler bebekler için en güzel ve en özel hediyelerin başında gelir. 

Ayıcıklı Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Sezonun Moda Örgü  Örnekleri 

Örgü sektörü her yıl yepyeni modeller ile sevenlerine kapılarını acar. Her dönem çıkan yeni motifler kısa sürede elden ele yayılarak geniş bir kitleye ulaşır. Örgü örerek geçimini sağlayan bayanlar sahip oldukları bu modelleri örgü severlere sunarak gelir elde eder. Çok ileri düzey örgü örmeyi bilmeyenler için lif modellerinden örgüye başlamaları önerilir. En basit modeller yolu ile başlanan örgü işi zamanla ilerleyerek yelek ve pratik gibi giyim modelleri orülebilir. Örme tekniği basit olan işleri aynı gücün içerisinde örüp bitirmek bile mümkündür.

Ayıcıklı Bebek Örgü Modeli YapılışıETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.