Kolay Hobiler

Uçuşan Kelebekler Örgü Bebek Yeleği Modeli Yapımı

9 Mayıs 2019
Uçuşan Kelebekler Örgü Bebek Yeleği Modeli Yapımı

Bebek yelekleri, şallar, battaniyeler gibi örgülerde kullanılan uçuşan kelebekler örgü modeli. Bu model bu yılın en gözde örgü modellerinden birisidir.

Kışın soğuğunda üzerimize aldığımız kazakların renk, renk ve bambaşka modellerde olmasını annelerimize borçluyuz. Üstelik sadece kazaklar da değil. “ anne bana şu hırkayı örer misin? Modelini çok sevdim “ diyen bir evlat için annesi her şeyi başarabilen muazzam bir kadındır o evladın gözünde. Ayrıca anneler yani evin kadını o ev için vazgeçilmez bir kraliçedir. Bunun sebebini saymakla bitiremeyiz ama bir sebebi de ev halkını mutlu etmek için sürekli bir uğraş içerisinde olması. Nihayetinde mutlu da olunur.  Bu uğraşlardan biri de işte şiş örgüdür.

Kelebek Örgü Modeli

Şiş örgü ile birçok şey ören kadınlar, eski modellerden yavaşça sıkılmaya başladılar, bunun farkındayız. Bu yüzden bizde bu muazzam kadınlar için değerlendirebilecekleri birbirinden güzel ve birbirinden renkli modelleri araştırarak aralarında en sık tercih edilen modeli bulup sizlerle paylaşıyoruz. İşte yine yepyeni modelimiz ile karşınızdayız.

Örülümü yani yapılımı çok basit ve o kadar eğlenceli olan bu model ile birlikte bahar ve yaz aylarının sabah veya akşamlarında hafif sıcak esintileri bastırabilmek namına üzerinize atacağınız yelek ve şalların örülmesini yapabilirsiniz. 

Uçuşan Kelebekler Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Figen dedi ki:

    Merhaba pembe resimdeki örnek çok güzel dizilmiş ama VIDEO DA hic duzgun degil ornegin yerlesimi guzel durmuyor söktüm