Kolay Hobiler

Uğur Böcekleri Örgü Çeyizlik Yelek Yapılışı ve Motif Sayıları

27 Mayıs 2019
Uğur Böcekleri Örgü Çeyizlik Yelek Yapılışı ve Motif Sayıları

Uğur böcekleri motifleri ile yapılan örgü çeyizlik yelek. Yeleğin ilmek sayıları, lastik yapımı ve kol kesimlerini öğrenerek örmeye başlayabilirsiniz.

Gelin olmak her genç kızın hayalidir. Beyazlar içerisinde mutlu bir insan tablosudur. Bu mutlu tablo için her düğün öncesi bütün detaylar halledilir fakat küçük dokunuşlar o gün yaşanan telaş ile unutulur. Bunlardan birisi de çeyiz içerisindeki el emeği göz nuru örgülerdir. Havanın serin olduğu durumlarda çeyizden çıkarılan kıymetli örgüler üzerinizde çok hoş duracaktır. Genellikle şiş işi örgüler olan bu modellerin hem yapımı kolay hem de verilen emekten dolayı büyük bir anlamı vardır. 

Uğur Böcekleri Örgü Modeli

Anlatımlı örgüler videomuzdan çeyizlik örgü modellerini izleyebilir, şal modelleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Çeyiz içerisinde çok şık duracak bu modeller gelininiz için örüyorsanız gelininiz tarafından çok sevilecek, kendiniz için örüyorsanız herkes hayran kalacak. Göz kamaştıran çeyiz örgüleri, çeyizi tamamlayan en güzel modeller olacak. Farklı renklerde kaliteli bir ipliklerin ihtiyaçlarınızı karşılayacağına emin olabilirsiniz. 

Ayrıca çeşitli örgü modellerine de bu videodan ulaşabilir, göz dolduran bebek örgüleri hakkında bilgi alabilir ve farklı yelek modellerini inceleyebilirsiniz. Battaniyeler ise video içeriğinde yer alan diğer örgü modelleridir. Severek ve keyif alarak yapacağınız bu modeller ister torununuz için yelek modelleri olsun, ister gelininiz için bir şal modeli olsun. Ya da göz alıcı bir battaniye; örerken ya da ördükten sonra çok beğeneceğiniz modeller olacak ve çevrenizdeki herkes hayran kalacak. 

Uğur Böcekleri Örgü Modeli

ARKA KOL KESİMİ

YAKA VE KOL KESİMİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.