Kolay Hobiler

Ustaları Kıskandıran İğne Oyası Modelini Herkes Çok Beğenecek

19 Aralık 2019
Ustaları Kıskandıran İğne Oyası Modelini Herkes Çok Beğenecek

Herkesin çok beğeneceği iğne oyası modeli ustaları bile kıskandıracak. Sizde bu modeli öğrenerek yapmaya başlayabilirsiniz.

İğne Oyası ile Gelen Zarafet

İğne oyası modelleri her dönem kadınlar arasında popüler olan ve yeri ayrı olan örgü modelleridir. Yeri asla doldurulamayan modeller oldukça zor koşullarda örülür ve hazırlanır. Diğer örgüler ile kıyaslandığında en zor olanı iğne oyası yapmaktır. Hal böyle olunca normal olarak en kıymetli modeller de iğne oyalarından elde edilir. Kadınlar ördükleri iğne oyalarını evlerinde deyim yerindeyse başköşelerinde saklar. Çeyizlik hediye verecekleri zaman en yakından sevdikleri insanları tercih eder. Örmesi de sergilemesi de oldukça zevkli olan iğne oyaları modelleri her daim ilgi çeken ve merak edilen örgüler arasındaki yerini korur. 

Ustaları Kıskandıracak İğne Oyası Modeli

Gelir Elde Etmek İsteyenlere Altın Fırsat 

İğne oyaları bir şekilde gelir elde etmek isteyen kadınlar için deyim yerindeyse altın bir fırsattır. Kıymetli örgüler arasında bulunan iğne oyaları her daim oldukça yüksek fiyatlara alıcı bulur. Örmesi ve hazırlaması oldukça zahmetli olan bu işler piyasada oldukça farklı fiyatlardan alıcı bulur. İğne oyasını normalde her bayan yapamaz. Diğer örgüler gibi olmadığı için mutlaka ya kurslardan ya da komşular yardımı ile öğrenilmesi gereken bir örgü dalıdır. Bu nedenle ortaya çıkan her iğne oyası ürünü özel olarak değer görür. İğne oyasından elde edilen yazma kenarları, havlu kenarları, masa  örtüleri, islemeler, tülbent oyaları ve vitrin takımları birçok kadının geçimine önemli ölçüde değer katmaktadır. 

Ustaları Kıskandıracak İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.