Kolay Hobiler

Vodafone Bütün Müşterilerine Bedava İnternet Veriyor !

29 Eylül 2020
Vodafone Bütün Müşterilerine Bedava İnternet Veriyor !

Mobil internet kullanımındaki artış firmalar arasındaki rekabeti geliştirdi. Birçok firmada olduğu gibi teknoloji devi Vodafone firması da kullanıcılarına “bedava internet paketleri 2020 ” sunmaya başladı. Peki, “vodafone bedava internet paketleri 2020” arasında hangi “vodafone tarifeleri” yer almaktadır

Hazırladığımız bu içerikte “GüncelVodafone bedava internet paketleri 2020 nasıl kullanılır?” ve “Vodafone bedava internet nasıl yapılır?” sorularınız cevap bulacak.

İşte, sizlere oldukça faydasını olacağını düşündüğümüz “Vodafone bedava internet paketleri” içeriğinin detaylarını “Vodafone bedava internet hilesi 2020” konusunu bu yöntem sayesinde öğrenebilirsiniz.


Tüm operatörlerin güncel bedava internet kampanyaları kolayca bilgi sahibi olmak için arama motorunuza “ Bedava İnternet Neoldu” yazabilirsiniz.

vodafone bedava internet neoldu

Vodafone bedava internet hilesi başlıkları altında yer alan Vodafone bedava internet paketleri faturalı ve faturasız olarak ayrılmaktadır.

Bedava internet veren uygulamalar Vodafone operatörü içerisinde de yer almaktadır. Siz değerli Vodafone müşterisi okurlarımız için aşağıda bedava internet veren uygulamaları kullanmalarını öneririz. Bu sayede kolay bir yol ile ücretsiz olarak Vodafone bedava internet kazanma şansınızı arttırırsınız.


VODAFONE YANIMDA “BANA NE VAR” BEDAVA İNTERNET 2020

vodafone yanımda internet

Vodafone bedava internet kazanmanın en kolay yollarından bir tanesi “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirmektir. Bütün Vodafone kullanıcılarının indirebileceği “Vodafone Yanımda” uygulaması ile her hafta güncel olarak 1GB ile 500 MB arasında bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması ile bedava internet kazanmak için menüden “Bana Ne Var?” bölümüne giriş yapın ve çarkı çevirin. Çarkın içerisinde hem birden fazla bedava internet paketleri bulunurken, aynı zamanda birçok sürpriz ve kampanyadan da faydalanabilirsiniz.


İNTERNET AVCILARI OYUNU VODAFONE BEDAVA İNTERNET 2020

vodafone internet avcıları bedava interner kazan

Vodafone Freezone’luların ” güncel bedava internet paketi” kazanmaları için yapmaları gereken tek şey, telefonlarına “İnternet Avcıları” uygulamasını indirmek ve “BİT” avlayarak saatlik ve günlük olmakta üzere “hediye bedava internet” kazanmak. Uygulamayı indirin, oyunu oynayın ve “güncel bedava vodafone internet paketi” kazanın.


VODAFONE FREEZONE KULÜP KAMPANYASI 4 GB BEDAVA İNTERNET 2020

vodafone-bedava-internet-kampanyasi.jpg

26 yaşın altında ve Vodafonelu’ysan ama hattın anne ya da babanın üzerine ise sende tam olarak FreeZone’li olabilirsin ve Vodafone FreeZone Kulüp Kampanyası kapsamında 1 gün geçerli 4 GB internetin sahibi olabilirsin. 4 GB bedava internet paketini alabilmeniz için öncelikle FreZone Dünyasına katılmanız gerekmektedir… 26 yaş altındaysanız ve Vodafone FreeZOne ailesine katılarak 1 gün geçerli 4 GB internetin sahibi olabilirsiniz.

Kampanya 31 Mart 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 


PAZARTESİ GÜNLERİ TL YÜKLEYENLERE 2 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI 2020

vodafone bedava internet kampanyası 2bg hediye

Vodafone bedava internet kazanma yollarından bir tanesi de faturasız hat sahiplerine özeldir… Hediye internet kampanyasına göre 2020 yılında Pazartesi günleri 30 TL ve üzeri yüklemelerde ya da 29 TL ve üstü paket satın alan 26 yaş altı bireysel faturasız kullanıcıları Vodafone Aylık 2 GB internet kazanabilmektedir.

NOT: Pazartesi günleri hattınız da TL yokken denemenizi öneriyoruz.


VODAFONE YEDEK İLE 500 MB BEDAVA İNTERNET 2020

vodafone yedek bedava internet

Vodafone Akıl Küpü tarifesi kullanıcıları yılda 3 defa 500 MB olmak üzere bedava internet hakkına sahiptirler. Bu hakkınızı kullanmak için “500 Yedek MB” yazıp 3636’ya göndermeniz yeterli ancak kampanyanın faturalı hatlara özel olduğunu hatırlatmakta fayda var.


VODAFONE 4.5G BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

vodafone bedava internet

4.5G internet hızının Türkiye’ye gelmesiyle birlikte en geniş kapsama alanına sahip Vodafone kullanıcılarına deneyim amaçlı bedava internet sunmaktadır. Eğer Vodafone 4.5G kullanıcısıysanız “Vodafone tarifeleri” üzerinden bedava internet kazanabileceğinizi de bilmelisiniz. “Hediye internet” kazanmak için “4.5G” yazıp 4545’e gönderebilirsiniz. Böylelikle hattınıza 1 ay geçerli 2GB internet tanımlanacaktır. 


BANA NE VAR BEDAVA İNTERNET FIRSATLARI 2020

vodafone bana ne var bedava internet fırsatları

Vodafone Yanımda uygulaması içerisinden haftalık kampanyalara katılıp bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulama her pazartesi kampanya yamaktadır. Bana ne var butonuna basarak 500 MB – 1 GB – Sinema veya mağaza indirimleri kazanabilirsiniz.


E-FATURA VODAFONE 1 GB BEDAVA İNTERNET 2020

vodafone bedava internet

Vodafone bedava internet kazanma fırsatlarından bir tanesi de “E-fatura” ya da “SMS faturaya” geçiş yapmaktadır. Bu iki fatura sistemine geçen aboneler 1 GB “Vodafone bedava internet” kazanabilmektedir. Vodafone tarifeleri dışında kazanılan ek internet paketinin kullanım süresi ise 15 gündür.

Kampanyadan faydalanmak için “EFATURA” boşluk “E-Posta” yazın ve “7000” gönderin.


NOT: Vermiş olduğumuz paketleri uygularken herhangi bir problemle karşılaşırsanız sitemizin yorum kısmından bizlere danışabilirsiniz. Zamanı geçmiş bedava internet paketleri kampanyalarına denk gelirseniz, yorum bölümünde bilginlendirme işlemi yapabilirsiniz. Bu sayede sizleri son güncellemelerden daha kolay haberdar edebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.