Kolay Hobiler

Waffle Örgü Bayan Yeleği Bebek Battaniyesi Modeli

21 Şubat 2019
Waffle Örgü Bayan Yeleği Bebek Battaniyesi Modeli

Waffle örgü modeli ile bayan yelekleri çocuk hırkaları, örebileceğiniz gibi, atkı, bere ve bebek battaniyeside örebilirsiniz.

Waffle örgü modelini bir çok kişi merak ediyordu. Göze hoş görünen örgü modellerinden birisi olan waffle örgü modelini bayan yelekleri, çocuk örgüleri, bebek battaniyesi ve atkıyla bere gibi örgülerde tercih edebilirsiniz. Gönül hanım yine çok merak edilen bir örgü modelinin anlatımını daha youtube kanalında yayınlamış. Bizde videoyu buraya ekleyerek takipçilerimizin modelden faydalanmalarını düşündük. Aşağıdaki videoda waffle örgü motiflerinin yapılışıyla ilmek sayıları detaylı olarak gösterilmiştir. Sizde böyle güzel bir örgü modeli ile örgülerinizi yapmak isterseniz videoyu izleyebilirsiniz.

Waffle Örgü Modeli

Waffle örgü modeli örülmesi kolay sadece 4 sıradan oluşan bir örnektir. Örneğin motifleri 3 ilmek ve 4 sıradan oluşuyor. Anlatım 3.5 numara şiş ve normal kalınlıkta bir bebek ipiyle 5 ilmek çıkarılarak anlatılmıştır. 5 motif için 15 ilmek 2 tane de kenar ilmek olmak üzere toplamda 17 ilmek lazım.

Waffle Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.