Kolay Hobiler

Yağmur Damlası Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

5 Ocak 2020
Yağmur Damlası Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

Yağmur damlası örgü modeli ile kışlık tüm örgülerinizi örebilirsiniz. Kolay ve gösterişli modelin anlatımlı videosu burada!

Örgü kazaklar sadece kışın giymek için tercih edilmiyor. Kısa kollu ve yazık kazak modelleri de örülebiliyor. İnce iplerden örülen yazlık kazak modellerini internetten inceleyebilirsiniz. Eğer merakınız varsa evde kendiniz de bu kazaklardan yapabilirsiniz. Kadın örgüleri kadınların en çok vakit geçirdiği ve para kazandığı uğraşlardan birisidir. Uzmanlar bu tarz işlerle uğraşan kadınların daha az stres sahibi olduğunu da söylüyor. Yani hem rahatlatıcı hem de zevkli ve ek gelir kazandıracak bir hobi edinmek isterseniz siz de örgü örebilirsiniz. 

Daha önce hiç denemediyseniz internetten izleyerek ve anlatımlı örgüler konusunda araştırma yaparak siz de örgü örebilirsiniz. Evdeki boş zamanları değerlendirmek için yapılabilecek en güzel işlerden birisi örgü örmektir. Üstelik dilerseniz sevdiğiniz bir programı izlerken bile yapabilirsiniz. Örgü yapılışları konusunda anlatımlı çok fazla site vardır. Bunlara bakarak ve güzel modeller arasından bir seçim yaparak siz de hemen örgü örmeye başlayabilirsiniz. İsterseniz bu ördüklerinizi sevdiklerinize giydirebilirsiniz. Ya da kendiniz için bir şeyler yapabilirsiniz. Örgü örerek yapılan şeyler özgün modellerdir ve başka kimsede olmaz. Bu yüzden sevdikleriniz için yapılabilecek en güzel hediyelerden birisi örgü kazak ya da hırkalardır. 

Yağmur Damlası Örgü Modeli Yapımı

Elden ya da internetten örgü kazak, hırka, şal ya da battaniye gibi ürünler satmanız da mümkündür. Bugün pek çok kadın bu tarz ürünler satarak kendileri için bir geçim kapısı açmış durumdadır. Siz de bunlardan birisi olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey şişleri ve ipleri elinize almak ve ne öreceğinize karar verip araştırma yapmaktır.   

Yağmur Damlası Örgü Modeli Yapımı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.