Kolay Hobiler

Yakın Çekim Yuvarlak Örgü Lale Lif Yapılışı Sizinle

1 Ekim 2019
Yakın Çekim Yuvarlak Örgü Lale Lif Yapılışı Sizinle

Yakın çekim ile anlatılan yuvarlak örgü lale lif modeli yapılışı sizinle. Anlatımlı videoyu izleyip örmeye başlayabilirsiniz.

Marifetli Ellerden Hazırlanan Örgü Modelleri 

Örgü modelleri kadınlar soğuk havalarda örmeyi ve kullanmayı en çok sevdikleri eşyalar arasındadır. Her kadın mutlaka kış aylarında kendi elleriyle örgüler yaparak boşa geçen zamanlarını doldurur. El örgüsü ile yapılan ürünler daha dayanıklı ve sağlamdır. Şiş kullanarak yapılan bu modeller günümüzde hala evlerin büyük bir bölümünde zevke yapılır ve kullanılır. Yapımı oldukça kolay olduğu kadar, tamamladığında ortaya şık ürünler çıkarmak mümkündür. Tuhafiye dükkânların da farklı renklerde ip çeşitleriyle istenilen her model çıkartılabilir ve uzun ömürlü kullanır. Eskilerden günümüze kadar gelen el emeği işler arasında yer alan en değerli eşyalardır.  

Yuvarlak Örgü Lale Lif Yapılışı

Kadınların Soğuk Havalarda Ördükleri Örgüler

 Kışlık örgüler kış aylarında içinizi ısıtır ve yaparken de keyifli zaman geçirmenizi sağlar. Her kadının yapabileceği modeller mevcut olup aynı zamanda da kafa dağıtmak amacıyla da tercih edilir. Evlerin içinde en çok yapılan işler arasında kadın örgüleri, battaniyeler, şapkalar, patikler, lifler, şallar yer alır. Günümüzde kadınların büyük bir bölümünü göz nuru işler yaparak kazanç elde etmektedir. Dışarıda çalışma imkânı bulamayan kadınlar kendi elleriyle yaptıkları örgüleri satarak geçimini sağlamaktadır. Alıcı oldukça fazla olan bu ürünler hediye etmek için de tercih edilir. Kendi evinizin ihtiyaçlarını karşılamak için de başlayabilir ve evinizin dekorasyonunu kullanabilirsiniz. Genellikle de kadınların en vazgeçilmezi olan bu eşyalar arasından seçim yaparak Şahane ürünler elde edebilirsiniz.

Yuvarlak Örgü Lale Lif Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.