Kolay Hobiler

Yalancı Gelin Kirpikleri Örgü Modeli Denemeyen Kalmasın

1 Eylül 2019
Yalancı Gelin Kirpikleri Örgü Modeli Denemeyen Kalmasın

Yalancı gelin kirpikleri örgü modeli ile yelekler, bebek örgüleri, hırkalar ve şallar örebilirsiniz. Bu modeli denemeyen kalmasın!

 Kadınların Özenle Hazırladıkları Örgü Modelleri

Kışlık örgüler kadınların örmeyi en çok sevdiği örgü modelleri arasında yer alır. Kış mevsiminin gelmesi ile hem giymelik hem de hediyelik birbirinden farklı örgüler örülerek hazırlanır. Yediden yetmişe herkesin giyebileceği örgü modelleri giyildiğinde de oldukça şık durur. Her bedene uyan esnek yapıları bol gelmez ve vücudu sarar. Kış mevsiminin vazgeçilmezi örgü modelleri her koşulda rahat giyilmeleri ve kaliteli olmaları nedeni ile sıkça tercih edilir. Kışlık örgü modellerinin başında kazak ve yelek modelleri gelir. Özellikle de yelekler her kadının en çok tercih ettiği kışlık giysilerin başında gelir.  Sırtı sıcak tutan ve terletmeyen yelekler sade renkler ile örüldüğünde birçok elbise ile birlikte giyilebilir. Kışı rahat geçirmeyi sağlayan kazak modelleri konusunda da oldukça farklı ve fazla çeşitten bahsetmek mümkündür. Rengârenk ip seçeneklerinin bulunduğu kışlık kazak modellerinde ister spor ister bluz şeklinde kazaklar örülerek rahatça giyilir. Hem örmesi hem de giymesi oldukça zevkli ürünler kadınların yıllardır vazgeçemedikleri bir tutkudur.

Gelin Kirpikleri Örgü Modeli Yapılışı

Örgüde Yeni Sezon Modelleri

Örgü modellerinde asla sezon geçmez. Örülen ürünler her yıl her ortamda giyilebilen ürünlerdir. Hazır ürünler ile kıyaslandığında her anlamda kazançlı olan örgüler kaliteli olmaları ile de dikkat çeker. Hem maliyet olarak oldukça düşüktür hem de el işçiliği ile hazırlandığı için özel niteliklere sahip olur. Örgü, her kadın için özeldir.

Gelin Kirpikleri Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.