Kolay Hobiler

Yalancı Saç Örgü Dikişsiz Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı

20 Temmuz 2019
Yalancı Saç Örgü Dikişsiz Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı

Yalancı saç örgüsü olarak bilinen dikişsiz bebek yeleği yapılışının anlatımı. Hanımlar yapım aşamasını sırası ile detaylı anlattım, bana bakıp örmeye başlayabilirsiniz.

Örgü örmek çok zevkli bir hobidir ve birçok kadının vazgeçilmezidir. Çeşitli örgüler ile birçok bayan farklı motifler örerek hem stres atıyor hem para kazanıyor. Örgü örmek insana ciddi anlamda stres attırıyor. Günümüzde her şey makine yapımı olduğu için el emeği örgü modellerine ilgi çoğalıyor. Özellikle ev hanımları evdeki boş vakitlerini örgü örerek değerlendiriyor. Örgü ile pek çok kıyafeti ya da aksesuarı kendiniz halledebilirsiniz. Yazın gelmesiyle beraber bayanlar yazlık örgüler örmeye başladı. Yazlık örgüler arasında ise ilk sırada plaj çantası yer alıyor. Dışarıdan parayla hazır çanta almak yerine kendimiz evde boş vakitlerinizi plaj çantası örerek değerlendirebilirsiniz.

Örgü Örmek Yetenek İşi

Malzemesi az olsa da örgü örmek ciddi manada yetenek işidir. El beceriniz varsa ve merakınız olmalı. Merak ve istek varsa anlatımlı örgü kitaplarından veya internette yayınlanan videolardan da örgü örmeyi öğrenebilirsiniz. Zamanla pratik yaptıktan sonra kısa zamanda örgü işinde uzman olursunuz.

Örgü sayesinde pek çok ürün örebilirsiniz. Şal modelleri ve hırka modelleri, yelek, bebek patiği ve şapkası, lif, tunik triko, kazak, eldiven, havlu kenarı, nevresim kenarı gibi eşyaları kendiniz örebilirsiniz. Ördüğünüz modelleri çiçek ve gül motifleriyle, boncuk ve simli ipler ile süsleyebilirsiniz. Yaptığınız örgüleri ister kendiniz kullanabilir, isterseniz çevrenize hediye edebilir ya da satışa sunabilirsiniz. Bir ip ve iki şiş ile mucizeler yaratabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.