Kolay Hobiler

Yamuk Kulaklar Sıralı Tığ İşi Kenar Oyası Yapımı Anlatımlı

17 Şubat 2020
Yamuk Kulaklar Sıralı Tığ İşi Kenar Oyası Yapımı Anlatımlı

İlk kez göreceğiniz yamuk kulaklar sıralı tığ işi ile kenar oyaları yapabilirsiniz. Videolu anlatım sayesinde modelin nasıl yapıldığını hemen öğren!

Tığ işi yaparak kendinize ve sevdiklerinize güzel modeller yapabilirsiniz. Birbirinden güzel örneklerden seçim yaparak birbirinden güzel oya modelleri ortaya çıkartabilirsiniz. Evde boş zamanınız varsa, canınız sıkılıyorsa tam size göre bir motivasyon aracı olarak kullanabilirsiniz. Parkta, iş yerinizde, belli aralıklarla yaparak kafanızı dağıtacak bir sistemdir. Herkesin yapabileceği ve yapımı örneklere bakarak, çıkarabileceğiniz çok keyifli iştir. Kimine zor gelebilir, ama öğrendikten sonra ve yapmaya başladıkça gerçekten harika bir stres yok edicidir. Çevrenizde artık oya modelleri yapanların sayısı oldukça fazladır, kimi kızının çeyizine koymak için kimi de kullanmak için yapar. Harika giysiler yaparak veya da hediye vermek için bile tercih edilecek çok basit yöntemlerle yapılan kadınların, en çok tercih ettikleri bir olaydır.   Tığ işleri ile en çok üretilen ürünler yazmalar olup özellikle çeyizler de çok önemli bir yere sahiptir. 

Yamuk Kulaklar Oyası

Örneğin yeni doğmuş bir bebek için renkli battaniye, patik, veya da küçük şapka yaparak hediye verebilir ve mutlu edebilirsiniz. Günümüzde hala, oya modelleri yapanların sayısı oldukça fazla ve bunu iş olarak yapanlarda var. Birbirinden güzel modellerden oluşan seçim avantaj çok fazla olup, kişinin kendi kullanabileceği, masa örtüleri, sehpa örtüleri, havlu kenarları, ortaya çıkartabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Eskilerde kullanılan ve hala şimdi günümüzde de yer alarak kullanılan, en önemli milli değerlerimiz arasında yer alıyor. Sizde kendi boşa geçen zamanlarınızı değerlendirmek için yapabileceğiniz en zevkli ve eğlenceli bir iş olup sizin kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.

Yamuk Kulaklar Oyası

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. muhammet dedi ki:

    hepsi cok guzellll