Kolay Hobiler

Yanlardan Düğmeli Beyaz Üç Büzgü Örgü Bebek Yeleği

30 Ocak 2019
Yanlardan Düğmeli Beyaz Üç Büzgü Örgü Bebek Yeleği

Yanlarda düğmesi olan beyaz renkli ve üç büzgü örgü modeli kullanılarak yapılan bebek yelek modeli. Yeleğin anlatımı Türkçe anlatımlı olarak burada!

Kolay Örgü Bebek Yeleği

Yanlardan düğmeli olan ve üç büzgü örgü modeli ile yapılan bu yelek modelinde beyaz renk kullanılmıştır. Anlatımlı örgü videosunda verilen ilmek sayıları ise 0-1 yaş arasındaki çocuklar için verilmiştir. Siz bu sayıları çocuğun yaşına ve kilosuna göre ayarlayarak yapabilirsini. Videoda hem üç büzgü örgü modelinin nasıl yapıldığı hemde yanlardan düğmelerin nasıl eklediği kısımlarını öğreneceksiniz. Ayrıca roba kısmının yapımı ve etek kısmının yapımı da gösterilmiştir. Yine kol kesimleri ve düğme ilik yerleri içinde videoda açıklama yapılmıştır. Bebeklerin üstünde çok şık duran bu örgü yeleği sizde örmek ister misiniz?

Örgü bebek yelek anlatımları yepyeni bir örnek ile devam ediyor. Örneğin ismi üç büzgü modeli olup yanlarda düğme kullanılarak yapılmıştır. Son günlerde yapımı sıklıkla sorulan bu modelin detayları videoda yer alıyor. Örgü yelek yapacak olan kişiler 3 dakikalık videoya bakabilirler.

Yanlardan Düğmeli Örgü Bebek Yeleği Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.