Kolay Hobiler

Yapılışı Sır Gibi Saklanan İğen Oyası Modeli Yapılışı

16 Aralık 2019
Yapılışı Sır Gibi Saklanan İğen Oyası Modeli Yapılışı

Yapılışını pek fazla bir yerde bulamayacağınız iğne oyası modelinin yapımı sır gibi saklanıyor. İşte modelin nasıl yapıldığının videosu!

 Evlerde birçok kadın büyük bir zevkle yaptıkları ve kullandıkları iğne oyaları hala evlerde bulunan en değerli eşyalar arasındadır. Geçmişten günümüze kadar gelen göz nuru işler arasından Sizlerde istediğiniz modelleri seçip çıkarabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Günde bir kaç saat ayırarak sizde kendinize en uygun ürünleri yaparak başlayabilirsiniz. Görüntü açısından da oldukça şık duran el emeği işler sayesinde gelir elde etmekte mümkündür. Özellikle de çeyiz sandıklarında bulunması gereken eşyalar arasındadır.  Her kadının yapabileceği ve yaparken de keyif alacağı güzel bir iştir. Kadınların evlerin en güzel köşelerinde kullandıkları iğne oyası modelleri yaparak başlayabilirsiniz.

Yapılışı Sır Gibi Saklanan İğen Oyası Modeli

 İncelikle Hazırlanan İğne Oyası Modelleri

 İstediğiniz her modeli öğrenerek yapabilir ve elinizi alıştıktan sonra satıp kazanç elde edebilirsiniz. Evlerde en çok kullanılan ve yapılan modeller arasında havlu kenarları, yastık kılıfı modelleri, yatak örtüsü modelleri, peçete takımı modelleri gibi bir farklı modeller yer almaktadır. Sizler de sevdiklerinize kendi ellerinizle yaptığınız örgüleri hediye edebilir ve onlarında kullanmalarına sebep olursunuz. İsterseniz de sadece kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için de başlayabilir ve uzun süreli kullanabilirsiniz. Çocuklarınız için örme kıyafetler, çantalar yaparak onları da renkli boncuklarla süsleyerek muhteşem eşyalar çıkarabilirsiniz. Gittiğiniz yerde yapabilir ve arkadaşlarınızla birlikte birbirinizden değişik örnekler alıp, vererek şahane ürünler ortaya çıkartıp kullanılabilirsiniz. Moda anlamında da oldukça şık duran el emeği işlere başlayarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz… 

Yapılışı Sır Gibi Saklanan İğen Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.