Kolay Hobiler

Yapımı Çok Kolay Tığ İşi Gavur Dağı Oyası Yapılışı

8 Ağustos 2019
Yapımı Çok Kolay Tığ İşi Gavur Dağı Oyası Yapılışı

Yapımı çok kolay olan tığ işi gavur dağı oyası ile çeyizlik başörtüleri yapmak ister misiniz? Modelin tülbente uygulanışı burada!

Kadınlar evlerde çeşitli işler yapmaktan hoşlanırlar. Evde ev işlerinden arta kalan zamanda örgü örüyorlar. Birçok kadın evinde el işi yapıyor. El işi yapmak hem stres attırıyor, hem zaman değerlendirmek açısından iyi bir meşgale oluyor. Birçok kadın ördüğü bu örgüleri maddi kazanca çeviriyor. Maddi Kazanç sayesinde aile bütçesinde katkıda bulunuyor. Farklı örgü ve tığ modellerini denemek kadınlar açısından zevk veren işler arasındadır.

Gavur Dağı Oyası

İnternet Ortamında Bir Çok Model Bulabilirsiniz 

Tığ işi kadınların severek yaptığı ev uğraşıdır. Birçok kadın bu örgülerden örerek maddi kazanç sağlıyor. Çağımız internet çağı olduğu için birçok sitelerde satış yapılıyor. Tığ işi örenler, tığ işi severler ile internet üzerinden bu örgüleri paylaşıyor. Birçok modelde tığ işi yapılıyor. Özellikle Yazma modelleri kadınlar tarafından çok seviliyor. Özellikle Çeyizlik yazmalar kadınların beğenerek işlediği tığ işidir. Çeyiz için en çok örülen onay modellidir. Çağımız internet çağı olduğu için bu modelleri öremeyenler için birçok anlatımlı örnekleri bulunuyor. Tığ işi ödemeyi bilenler çeşitli internet sayfalarına açarak bilmeyenler için anlatımlı olarak paylaşıyorlar. Hem görsel, hem yazılı, hem de video şeklinde anlatım bulmak mümkün. Sizde tığ işi yapmayı bilmiyorsanız eğer, internetten çeşitli videoları izleyerek sizde öğrenebilirsiniz. Birçok tığ işi kadınlar tarafından severek örülüyor. Kadınlar birçok modelde örgü işliyor. Çeşitli şal modelleri, yazma modelleri, yazlık kışlık fular modelleri işliyorlar. İşledikleri bu modelleri severek kullanıyor.

Gavur Dağı Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.