Kolay Hobiler

Yapımı Sır Gibi Saklanan Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

13 Ekim 2019
Yapımı Sır Gibi Saklanan Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Yapılışı sır gibi saklanan tığ işi ile yapılan boncuklu yazma oyası. Son zamanlarda sıkça karşılaşılan bu oyayı öğrenmek ister misiniz?

Bazı oyaların anlatımları her yerde bulunsa da bazılarının anlatımlarına ulaşmak mümkün değil. Çünkü ilk yapan kişi anlatımını paylaşmıyor. Böyle olunca da oyacı kadınlar oyanın nasıl yapıldıklarını merak ediyorlar. Bir çok kişi modelin nasıl yapıldığını soruyor. Şimdi paylaşacağımız boncuklu tığ oyası modeli de kadınlar tarafından çok merak edilen ve yapımına kolay ulaşılmayan bir yazma oyasıdır. Özellikle de pembe yazmaya çok yakışan bu oya modelini tüm yazma ve tülbentlerinizde kullanabilirsiniz. En güzel oya modelini yapmak isteyenler malzemelerini hazır ettikten sonra aşağıda bulunan video ile yapımı sır gibi saklanan boncuk oyasını öğrenebilecekler.

Anlatımı Saklanan Boncuklu Tığ Oyası

Tığ oyaları iğne oyalarından sonra en çok yapılan oyaların başında geliyor. Tığ oyası ile havlular, yazmalar gibi bir çok el işlerinin kenarlarına süslemeler yapılıyor. Şimdi anlatımını yayınlayacağımız oya modelini de öğrendikten sonra bu alanlarda kullanabilirsiniz. Kendinize güvenin ve oyanın yapımına hemen başlayın!

Anlatımlı Tığ İşi Boncuklu Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.