Kolay Hobiler

Yapımı Sır Gibi Saklanan Yeni Tığ İşi Boncuk Oyası Modeli

21 Nisan 2019
Yapımı Sır Gibi Saklanan Yeni Tığ İşi Boncuk Oyası Modeli

Anlatımı sır gibi saklanan yeni bir tığ işi boncuk oyası modelini öğrenmeye ne dersiniz? Bu model herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Herkesin dikkatini çekmeyi başaran yapılışı kolay ve yeni bir tığ işi oya modeli olan örnek ile karşınızdayız. Bu modelin yapımı sır gibi saklanıyor. Neden derseniz eğer yapımını pek bir yerde görmek mümkün değil. Bir çok kadın nasıl yapıldığını bilmiyor, bilen kişiler ise anlatımını yapmıyorlar. rte.gul.38 Instagram hesabından alınan bu tığ oyası modeli anlatımını size Türkçe anlatımlı video ile paylaşıyoruz. Bu video sayesinde modeli nasıl çıkaracağınızı öğrenmiş olacaksınız. Böylelikle de büyük bir merak uyandıran boncuklu tığ oyasını sizlerde yapabileceksiniz. Genellikle yazma kenarlarında kullanılan bu modeli dilediğiniz yerlere uygulayabilirsiniz.

Tığ işi boncuklu yazma oyası

Nasıl yapıldığını merak ettiğiniz oyaları öğrenmenin en kolay yolu videolu anlatımladır. İzleyip dinleyerek oyanın yapılışını öğrenmek daha basit oluyor. Sizde yapılışı siz gibi saklanan boncuklu tığ oyasını aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletmek için yorum yazabilirsiniz.

Sır Gibi Saklanan Tığ İşi Boncuk Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.