Kolay Hobiler

Yapışık İkizler Tığ İşi Oya Modeli Hemen Buradan Öğren

31 Ekim 2019
Yapışık İkizler Tığ İşi Oya Modeli Hemen Buradan Öğren

Yapışık ikizler oya modelini tığ işi ile yazmalarınıza uygulayabilirsiniz. Anlatımı ise videolu olarak burada!

Tığ İşi Modellerinin Canlı Renkleri

Tığ işleri ile çok çeşitli malzemeler yapılır ve farklı alanlarda kullanılır. Yapımını öğrendikten sonra oldukça zevkli bir hobidir. Kimileri içinde imal etmek çalışmak demektir. Çünkü yaptığı işlerle para kazanan kadınlarda var. Tığ işi ile yapılan işler evlerin her bölümünde kullanılabilirken, tığ ile şal yapımı hırka yapımı, bebek örgüleri de yapılabiliyor. Gerek evdeki kullanımı gerekse kıyafet şeklindeki kullanımı oldukça güzel ve şık duruyor. Boş vakti olan herkesin yapabileceği tığ işlerini eskisi gibi öğrenmekte zor değil.

Yapışık İkizler Tığ İşi Oya Yapılışı

Online Tığ İşi Anlatımı

Anlatımlı oya modelleri ile internetten online olarak tığ işlerini öğrenmek ve yapmak imkânı kimseye ihtiyaç duymadan öğrenmeyi kolaylaştırıyor. Evde sadece video izleyerek öğrenmek istenilen modeli yapmak mümkün oluyor. Eski zamanlarda bilen birinin yanına gidip zincir çekerek başlanır sonrasında hafif modellerle tığ işi yapılışı öğrenilirdi. İnternetin faydalı kullanım alanlarından biride evde boş vakti olan herkesin bir şeyler öğrenebilme olanağı bulmasıdır. Kullanımı ve yapımı eskilerde daha çok olan tığ işleri sandıklarda gizlidir. Model model renk renk yapılan işler klasik severler tarafından kullanılmaya devam ediliyor.

Tığ İşi Giyim Ürünleri

Çok güzel modellerle yapılan giyim tarzı tığ işleri yazlık olarak ta kışlık olarak ta kullanılabilir. En şık bluzlar, hırkalar yelekler şallar yanı sıra tığ işi çantalarda çok modern ve şık görünümler sergiler. Havlu kenarları da en şık kullanım alanlarından biridir.

Yapışık İkizler Tığ İşi Oya Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.