Kolay Hobiler

Yapmaktan Pişman Olmayacağınız Tığ İşi Yazma Oyası

26 Nisan 2019
Yapmaktan Pişman Olmayacağınız Tığ İşi Yazma Oyası

Yapmaktan asla pişman olmayacağınız tığ işi geniş yazma oyası modeli. Bu oya modelini gören iğne oyası mı tığ oyası mı bilemiyor.

Bazı oyalar var ki iğne oyası mı tığ oyası mı anlaşılmıyor. Tığla yapılan oya modellerini iğne oyasına benzeten kişiler oluyor. Şimdi paylaşacağımız tığ işi oya modeli de iğne oyasına benzetilen modellerden birisidir. Yapmaktan pişman olmayacağınız ve çok beğeneceğiniz, yazma kenarlarında geniş görünümüyle sevilen bir model. Çiçek motiflerinden oluşan yazma oyası modeli ile sizlerde kendinize veya sevdiklerinize yazmalar yapabilirsiniz. Yaptığınız yazmalar hem kapalı hemde açık kadınların işine yarayacaktır. Kapalı kadınlar başörtüsü olarak kullanabilir, açık kadınlar ise bebek yüz örtüsü ve mevlüt örtüsü olarak yaptığınız yazmayı kullanabilirler.

Tığ işi geniş oyalı yazma modeli

Artık tığ oyası öğrenmek zor bir iş değil. Videolar tığ oyalarını öğrenmeye yardımcı oluyor. İstediğiniz her modelin anlatımına internette ulaşmak mümkün. Geniş oya motifleri ile göz dolduran ve herkesin beğeneceği tığ işi oya modelinin anlatımı ise aşağıdaki videoda.

Tığ İşi Yazma Kenarı Oyası Detaylı Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.