Kolay Hobiler

Yaprak Robalı Çocuk Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

14 Ağustos 2019
Yaprak Robalı Çocuk Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

Yaprak motifleri ile yapılan robayla anlatımı yapılan örgü çocuk yelek modeli. İlmek sayıları ve tüm detaylarına bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Geçmişten günümüze örgü örmek her bayanın ilgisini çekmiştir.  Özellikle de son dönemlerde internet üzerinden çeşitli örgü modelleri araştırması yaptığımızda birçok modelin anlatımlı paylaşımlarına bulabiliyoruz. Bu çerçevede örgü görmek isteyen bayanlar için çeşitli şal modellerinden tutunda yelek ve bebek örgü modellerine kadar birçok seçenek farklı model ve tasarımlarla karşımıza çıktığını görüyoruz. Yazlık ile kışlık örgüler tercih edilecek iplik kalınlığına göre ve örme şekline göre farklılık göstermektedir.

Yaprak Robalı Çocuk Örgü Modeli

Örgü Örmek Artık Daha Kolay

Sizde internet üzerinden yazlık ya da kışlık modelleri bakarak dilediğinizi örmeye hemen başlayabilirsiniz. İster kendiniz için isterseniz de Sevdikleriniz için anlatımlı örgüler araştırmasını yaparak sizde kolayca ve pratik bir şekilde dilediğiniz örgü modelleri örebilirsiniz. Sevdikleriniz için ya da kendiniz için öreceğiniz bu modeller, günümüz modellerine uygun tasarımlara sahip olmasını istiyorsanız, geniş çerçeveli web sitelerinden siz de araştırmanızı yapabilirsiniz. 

Örgü örme şekli ve kullanılacak malzeme kalitesi örülecek örgünün uzun süre kullanılmasını etkileyecek önemli faktörler arasında gösteriliyor. Siz de kendi el emeğinizi kullanarak tamamlayacağınız birbirinden farklı ve özel modelleri kurumsal web sitelerinden araştırma yaparak hemen örebilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Erkek ve kız bebeklerinin üşümesini engellemek ve onların sağlıklı doğal örgüler ile korunmasını sağlamak isterseniz, bunu kendi emeğiniz ile öreceğiniz bebek örgüleri ile sağlayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz renk ve modellerle hediyenizin beğenilirliğini artırabilirsiniz. 

Yaprak Robalı Örgü

Yaprak Robalı Çocuk Örgü Modeli

Yaprakları şöyle anlatayım 7 tane kenar ilmeği ördükten sonra 3 düz 1 dola 1 düz 1 dola 3 düz 1 ters tekrar 3 düz 1 dola 1 düz 1 dola 3 düz 1 ters.. ilmekler bitene kadar bu şekil devam ediyoruz ters taraftan sadece aradaki ters ilmekleri düz örüyoruz.. bu şekil yaprakların içinde 5 veya 6 tane arttırma yaptıktan sonra yaprakları kapatıyoruz artık.. kapatırken sağa sola artırma yapmayı unutmuyoruz. kolay gelsin yapacak olanlara. ipim himalaya süper lux şiş numaram 3.5

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM