Kolay Hobiler

Yaprak Robalı Örgü Modeli Bebek Yeleği Yapımı

25 Ocak 2019
Yaprak Robalı Örgü Modeli Bebek Yeleği Yapımı

Örgü bebek yeleklerinde sıklıkla karşımıza çıkan yaprak robalı örgü bebek yeleği yapımı. Türkçe anlatımlı videosuyla yelek örmeyi sizde öğrenebilirsiniz.

Örgü bebek yelekleri paylaşımlarında sıklıkla karşımıza çıkan bir model var. Bu model yaprak robalı olan bebek yeleği modelidir. Yaprak robasını zaten bebek yeleklerinde sıklıkla rastlanan bir roba modelidir. Yelek yapmak isteyen örgücü kadınlar için üç tane video ile yeleğin baştan sona kadar anlatımına yer verilmiştir. Yapımı kolay bu güzel modelle yelek yapmak isteyenler bu videoları izleyip örgüye başlayabilirler. Herkesin beğeneceği bir örgü modeli olacağını düşündüğümüz yeleğin anlatım videolarını aşağıya ekledik. Videoları sırası ile izleyip roba kısmını etek kısmını ve yeleğin tamamen yapımını baştan sonra kadar öğrenebilirsiniz.

Yaprak Robalı Örgü Yelek Modeli

Şimdiye kadar yayınladığımız bebek yelekleri arasından en güzellerinden biriside bu modeldir. Örgü örüp satanların sıklıkla tercih etmiş olduğu bu modelle sizlerde bebek yelekleri örerek satabilirsiniz. Sırası ile videoları izlemeyi unutmayın.

Yaprak Robalı Örgü Bebek Yelek Modeli Yapımı

VİDEO 1

VİDEO 2

VİDEO 3

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.