Kolay Hobiler

Yapraklı Küpeli Çiçeği Örgü Modeli Yelek ve Bebek Battaniyesi Örneği

5 Nisan 2019
Yapraklı Küpeli Çiçeği Örgü Modeli Yelek ve Bebek Battaniyesi Örneği

Yapraklı küpeli örgü modeli bebek yelekleri, bebek battaniyesi ve bayan yeleği olarak kullanabileceğiniz örmesi çok zevkli herkesin örebileceği kolay bir o kadarda güzel bir örnek.

Yapraklı küpeli örgü modeli hem yetişkin örgülerinde hemde bebek örgülerinde kullanılabilmektedir. Kadınlara yelek yapılırken bu örnek ile bebeklere battaniye yapılabilmektedir. Modelin ismi yaprağa benzediği için yapraklı küpeli olarak verilmiştir. Sizde eğer yeni bir örnek öğrenerek yelek veya bebek battaniyesi örmek isterseniz bu örnek ile yapılacak örgülerin çok hoş durduğunu unutmayın. Gönül hanımın 11 dakikalık video ile anlatımıyla yapraklı küpeli örgü modelinin ilmek sayıları ile kullanılan örgü tekniklerini öğrenebilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

yapraklı küpeli çiçek

Yapraklı küpeli çiçek örgü modelinin motifleri 13 ilmek ve 6 sıradan oluşuyor. 2 motif çıkarılarak anlatılmıştır. 2 motif için 26 ilmek ve 1 tane de ek ilmek olmak üzere toplamda 27 ilmek atılarak hazırlanmıştır. Düz ve ters örgü gibi örgülerle örülmüştür.

Yapraklı Küpeli Çiçekler Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.