Kolay Hobiler

Yarım Kalpli Çok Güzel İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

30 Aralık 2018
Yarım Kalpli Çok Güzel İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

El işleri yapan kadınlar en çok kalpli motifleri kullanıyorlar. İğne oyası ile yapılan oyaların en güzellerinden birisi de yarım kalpli iğne oyası modelidir.

Yarım Kalpli İğne Oyası Modeli

Kalp motiflerini gerek örgüler gerekse de oyalarda sıklıkla görüyoruz. Yetişkin ve bebek örgülerinde kullanıldığı gibi yazma ve havluların kenarlarında da kalpli oyalara rastlıyoruz. Ayşe hanımın anlatımını yapmış olduğu yarım kalp motiflerinden oluşan iğne oyası modeli yapımında her kalp için ayrı bir renk oya ipi kullanılmıştır.  Oya yapacak olan kişiler iğne oyaları kategorisinde en güzel oyalara ulaşabilir ve yapmak istediklerini öğrenebilirler. Zamanla tüm oyaların anlatımları bu kategoride paylaşılacak ve size sunulacak. Acemi kadınlar buradaki oyalar ile yazma ve havlular yapabilecekler.

Son zamanlarda iğne oyası öğrenmek daha kolay hale geldi. Youtube kanallarında sıklıkla yeni oya modelleri paylaşılıyor. Daha önce hiç görülmemiş oyaların anlatımlarına ulaşmak mümkün. Kolay hobiler sitesinde en güzel iğne oyası modelleriyle anlatımları bir arada bulunuyor. Yeni bir oya yapacaksanız göz atmadan geçmeyin. Yarım kalpli iğne oyası modeline aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Yarım Kalpli İğne Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nevoni dedi ki:

    Çok güzel