Kolay Hobiler

Yarım Kollu Baykuşlu Bebek Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

30 Eylül 2019
Yarım Kollu Baykuşlu Bebek Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

Bebekler için yarım kollu ve baykuş motifleri ile süslenmiş olan örgü modelinin tüm detaylarını burada paylaşıyoruz.

Örgü ile Gelen Şıklık

Örgü modelleri ile birbirinden güzel kazakları örmek mümkündür. Örgülerde hem kalite hem de özgünlük ön plandadır. Bebek hırka ve patiklerinde de son derece şık hediyelik modeller yapılabilir.

Şallar, en çok örülen kıyafetler arasındadır. Yaz ve kış aylarında da kullanımı tercih edilir. Farklı motiflerde, şık tasarımlar yaratılabilir. Çiçek desenli, işli çok farklı motifleri, şallar üzerinde tasarlamak mümkündür.

Yelekler ve hırkalar da sık örülen kategoriler arasındadır. Bazı örgü modellerini, ev tekstil ürünlerinde de görmek mümkündür. Battaniye ve pike olarak ta son dönemlerde çok şık tasarımlar örülmektedir. Bu konuda fikir veren çok sayıda anlatımlı site mevcuttur.

Boş Zamanlarda Örgü Örmek İsteyenlere Öneriler

Örgü yapılışları, çoğu zaman motiflerde göründüğü gibi zor ve karmaşık olmayacaktır. Boş zamanlarında örgü örmek isteyenlere verilecek önerilerin başında, anlatımlı sitelerin incelenmesi gelir. Bu sitelerde, çok farklı tasarım fikirleri de yer almaktadır. Örgü ile sadece giyim eşyaları değil, dekoratif ürünler de yapılmaktadır. Oyuncak bebekler, şık bebek patikleri, yatak örtüleri gibi.

Yarım Kollu Baykuşlu Bebek Örgü Yapılışı

Yaz ve kış aylarında örgü tasarımları giymek mümkündür. Yazın seçilecek iplik türü de serin tutacak tarzda olacaktır. Yazlık kazaklarda tasarımların pek çoğu, salaş ve rahat duran modellerdir. Kişiyi sıkmayacak ve serin tutacak türden olacaktır. Örgü kazaklarda öne çıkan en önemli özellik, iplik kalitesidir. Bu bakımdan hazır tekstil ürünlerine nazaran, çok daha sağlıklı tasarımlardır.

Yarım Kollu Baykuşlu Bebek Örgü Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.