Kolay Hobiler

Yarım Saatten Az Sürede Öğrenilebilen İğne Oyası Yapılışı

8 Kasım 2019
Yarım Saatten Az Sürede Öğrenilebilen İğne Oyası Yapılışı

Bu iğne oyası modeli öğrenmek isteyenler yarım saatten az zaman harcayacak. Anlatımlı videoyu izlerseniz yarım saatten daha az sürede öğrenebilirsiniz.

Şık İğne Oyaları Modelleri

İğne oyası modelleri  gününüzde evlerin büyük bir bölümünde hala karşımıza çıkan en değerli eşyalar arasındadır. Özellikle de evde boş vakitlerini değerlendirmek amacıyla da yapılan el emeği işler hala kullanılmaya ve yapılmaya devam edilen işler arasındadır. Her kadının yapabileceği birbirinden farklı modeller arasından istediğiniz seçerek sizlerde kendinize muhteşem eşyalar yapabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar gelmiş ilan göz nuru işler sayesinde de gelir elde etmekte mümkündür. Özellikle de evlenecek olan genç kızların çeyiz sandıklarında bulunması gereken eşyalardır. Kendi ellerinizle yaptığınız yazma oyaları modellerini renkli iplerle ve boncuklarla süsleyerek şık ürünler ortaya çıkartabilirsiniz.  

Kısa Sürede Öğrenilen İğne Oyası Modeli

Öğrendikten sonra istediğiniz her modeli çıkartıp örebilir ve uzun süreli kullanabilirsiniz. Evlerde en çok tercih edilen işler arasında havlu kenarları, yastık kılıfı kenarları, yatak örtüsü modelleri gibi birbirinden farklı ve değişik modeller yer almaktadır. Günümüzde hala bir çok hediyelik eşya satışı yapılan dükkanlarda birbirinden değişik modeller bulunmaktadır. Görüntü açısından da oldukça şık duran el emeği işlerin alıcısı da oldukça fazladır. Gittiğiniz her yerde yapabileceğiniz çok zevki bir iş olup aynı zamanda da kendi el becerilerinizi geliştirerek, satıp kazanç elde edebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye etmek için başlayabilir ve onlarında da kullanmalarına  sebep olursunuz. Kendi ellerinizle yaptığınız modelleri istediğiniz her yerde kullanabilir ve evinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

Kısa Sürede Öğrenilen İğne Oyası Modeli

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.