Kolay Hobiler

Yaz Aylarına Özel Kırmızı Motifli Tığ İşi Yapılışı

5 Ağustos 2019
Yaz Aylarına Özel Kırmızı Motifli Tığ İşi Yapılışı

Yaz aylarına özel kullanacağınız başörtüleri için kırmızı motifli tığ işi oya modeli. Bu oya her türlü başörtüsünde de şık duracaktır.

Evde kadınların boş zamanlarını değerlendirmek için,  hobi olarak yaptıkları tığ oyaları günümüzde de sevilerek yapılamaya ve kullanılmaya devam eden en değerli eşyalar arasında yer alıyor. Hem görüntü açısından oldukça modern duran el emeği işler evlerde hala karşımıza çıkan işler arasındadır.  Geçmişten günümüze kadar göz nuru modeller oldukça kadınlar tarafından ilgi görüyor. Özellikle de çeyiz sandıklarına koymak için yapılan ve yapıldığı zaman da harika ürünler ortaya çıkartmak mümkündür. Sizlerde kendinize örgülerden kıyafetler ve rengârenk çantalar yapabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Her kadının yapabileceği yazmalar çok zevkli ve aynı zamanda da kafa dağıtmak için de yapabilirsiniz. İsterseniz de satıp gelir elde edebilirsiniz.

Yaz Aylarına Özel Tığ Oyası

Tığ İşi Kullanmak İçin Neler Yapılır? 

Tamamen sizin hünerlerinize bağlı olarak istediğiniz oya modelleri seçerek istediğiniz modeli yapabilirsiniz. Kız çocuklarınız için tığ işi bebekler yaparak başlayabilirsiniz.  Kadınların en çok tercih ettikleri işler arasında tülbentler, lif, patik, masa örtüsü, sehpa örtüsü, yatak örtüsü gibi birçok model yer alıyor. Sizlerde kendinize veya sevdiklerinize kendi ellerinizle yaptığınız el emeği işleri hediye olarak verebilirsiniz. Belli aralıklarla yapacağız işleri kendinizi geliştirip, satabilir evinize katkıda bulunabilirsiniz. Çocuklarınız ihtiyaçları karşılamak amacıyla isterseniz yapmaya başlayabilirsiniz. Oldukça keyifli bir iş olup herkesin kolayca yapabileceği ve zaman getireceği işlerdir. Günümüzde de birçok kadının yapıp satarak geçimini sağlamaktadır. Çünkü hala ilgi gören ve kullanılan eşyalardır…

Yaz Aylarına Özel Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.