Kolay Hobiler

Yaz Güneşi Örgü Modeli Yapılışı (VİDEOLU)

27 Şubat 2020
Yaz Güneşi Örgü Modeli Yapılışı (VİDEOLU)Bahar yaprakları örgü modeli bayan yelekleri için ideal olmasına rağmen tabiki dikdörtgen şal ve bebek battaniyesi dahil çeşitli bir çok örgüler örebililirsiniz.

Günlük hayatta kadınlar evlerinde oturdukları yerden belli başlı işler yapmayı seviyorlar. Genellikle kadınlar el işi yapmayı tercih ediyorlar. El işleri arasında örgü modelleri örerek farklı kıyafet modellerini tasarlıyorlar. Örgü modelleri geçmişten günümüze kadar birçok yenilik göstererek bugüne kadar gelmiştir. Örgü için milli kültürümüz diyebiliriz. Birçok örgü modeli kadınların hünerli ellerinden çıkıyor. Genellikle kadınlar kış ayları için, örgü seçenekleri ile hazırlık yapıyor. Çocukları, eşi, dostu ve sevdikleri için örgüden kıyafet modelleri tasarlıyor. Örgü modelleri arasında en çok tercih edilen yelek modelleri oluyor. Yelek modelleri, hem çocuklar hem gençler hem büyükler için örülebiliyor. Günlük hayatta en sık tercih edilen kıyafet türü yelekler oluyor.

Bahar Yaprakları Örgü Modeli

Örmüş olduğunuz örgüleri farklı aksesuarlarla süslemeyi deneyin. Bir yelek modelli  değişik aksesuarlar çok farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Kurdele, dantel, boncuk gibi aksesuarlar ile süslemeler yapabilirsiniz. Bu tarzdaki aksesuarlar ile süslenmiş olduğunuz el emeği örgüleri, hem kendiniz kullanabilir, dilerseniz sevdiğiniz kişilere hediye edebilirsiniz. Örgü seçenekleri arasında, farklı ip seçeneklerini deneyerek değişik tarzda örgüler örebilirsiniz. Her zaman dikkat çekici ve güzel örgü modellerini tercih edin. Örgü yapabilmek oldukça kolay bir iştir. Örgü örmeyi bilmiyorsanız internet üzerinde sayfalardan yardım alabilirsiniz. Anlatımlı örgüler  videoları ve resimler, örgü örmek isteyen kadınlar için hazırlanıyor. Bu videoları ve siteleri inceleyerek, örgü örmeye başlayabilirsiniz.ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.