Kolay Hobiler

Yazlık Şal ve Bluzlar İçin Ihlamur Çiçekleri Örgü Modeli

17 Haziran 2019
Yazlık Şal ve Bluzlar İçin Ihlamur Çiçekleri Örgü Modeli

Öreceğiniz yazlık şal ve bluzlarda kullanmanız için harika motifleri ile ıhlamur çiçekleri örgü modeli. Bu çiçek motifleri tüm örgüleri çok açıyor.

Modası geçmeyen bir şey varsa oda el örgüleridir. El emeği göz nuru örgü işleri kış ayları geldiğinde ev hanımlarının en favori işlerinden olmaktadır. Soğukta dışarı çıkılmayınca ev hanımları da uğraşlarını örgü işleri üzerinden değerlendirmeye başlarlar. Örgü deyince akıllara birçok model gelebilir. Ve örgü işi her işe yakışan bir el emeğidir. Örneğin; kış aylarının olmazsa olmazı olan patikler, yelekler, şallar, bereler, örgü şapkalar, eldivenler, örgü bandanalar rövanşta. Bunun yanı sıra yaratıcılığını konuşturan bütün hanımlar örgü işini artıracak modeller çıkarmaktadırlar. Örgüden yapılan daha birçok modelleri sizler için araştırdık ve aşağıda sizler için sıraladık.

Ihlamur Çiçekleri Örgü Modeli

Örgü İşi Daha Başka Nelerde Yapılır?

İşte size yaratıcılığınızı ve hünerlerinizi konuşturabileceğiniz birkaç alternatif örgüden yapabileceğiniz işler oldukça geniştir.  Örme yastık modelleri son derece dekoratiftir. Çeşitli motifleri birleştirerek kendinize çok şık bir koltuk yastığı yapabilirsiniz. Bunun yanında battaniye gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.    

Bunların yanı sıra sizlere vereceğimiz fikirleri değerlendirebilir sizde uygulayabilirsiniz. Yerleri çizen sandalyelerinizin ayak uçlarına örgüden tabanlık yapabilirsiniz ya da el emeği göz nuru olsun diye düşünürseniz örgüden çerçeve yapıp sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye verebilirsiniz. Bunun yanı sıra balkonunuza renk katmak isterseniz saksılarınızın içine örgüden çiçekler yapabilirsiniz. Çay bardaklarınızın altına altlık örebilirsiniz. Sürekli görmekten sıkıldığınız vazolarınızı örgü işinden hoşunuza giden bir renkten örüp geçirebilirsiniz. Havlu koyacağınız sepetinizin dışını yine yaratıcılığınız ile örgüden harika bir modelle tasarlayabilir evinizi şenlendirebilirsiniz.

Ihlamur Çiçekleri Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.