Kolay Hobiler

Yazma Kenarı İçin Boncuklu Sıralı İğne Oyası Yapılışı

29 Ocak 2019
Yazma Kenarı İçin Boncuklu Sıralı İğne Oyası Yapılışı

Gümüş rengi kum boncuklarla yapılan sıralı ve çok şık bir iğne oyası yazma modeli. Bu modeli de severek pek çok kez işledim. Namaz örtülerine de çok yakışacağını düşünüyorum.

Çok fazla yerde göremeyeceğiniz yepyeni bir iğne oyası modeliyle karşınızdayız. Bu modelde diğer iğne oyalarından farklı olan şey gümüş renkli boncukların kullanılması. Kırmızı yazmaya uygulanan bu gümüş boncuklar yazma kenarında göz dolduruyor. Tuhafiyelerden satın alanan gümüş boncuklar iğne oyası tekniği ile yazma kenarına işlenmiştir.Yazma kenarına boncuklu sıralı iğne oyası anlatımlı yapılışı ise Solak Oyacı tarafından yapılmıştır. Modelin videosunu sizler için bu yazımızda paylaşıyoruz. 8 dakikalık bir iğne oyası videosu ile modeli öğrenmek ister misiniz?

İğne oyaları kategorisinde modeller genellikle boncuk oyası ağırlıklıdır. Çünkü ziyaretçilerimiz bu yönde istek oluşturuyorlar. Daha çok boncuk oyası istiyorlar. Bizde onları kırmayıp her gün yeni bir model ile gelmek istiyoruz. Yeni modeller eklendikçe haberdar olmak için günlük girip takip etmenizi öneririz. En güzel iğne oyasını yapmak için vakit harcamayın ve hemen sitedeki modellere göz atın.

Boncuklu Sıralı İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.