Kolay Hobiler

Yazma Kenarı İçin Tığ İşi İle Yapılan Düğme Oyası Modeli

5 Mayıs 2019
Yazma Kenarı İçin Tığ İşi İle Yapılan Düğme Oyası Modeli

Yazma kenarlarını süslemek için farklı bir oya modeli arayanlar tığ işi ile yapılan düğme oyası modelini öğrenebilirler. Hemen şimdi modeli öğren!

Günümüzün trendi olan yazma ve başörtü model ve motiflerimiz; görünümleriyle çok şık, çok muazzam ve çok havalıdır. Gören herkesin dikkatini çekmekte ve ilgiyle rağbet görmektedir. Üstelik yapımları da bir o kadar kolay olup sizi hiçbir şekilde uğraştırmayacaktır. Komşu oturmalarına, misafirliklere ve altın günlerine gideceğiniz zaman yazma ve başörtülerinizi gören herkesin dikkatini çekecek ve yazmanız hakkında konuşulacak, kıskanacak türden bir tığ işi yazma modelidir. 

Her geçen gün sizlere çok sık tercih edilen veya bayanlar tarafından çok ama çok beğenilen yazma modellerinden bahsediyoruz. Bugün de size bahsedeceğimiz bu yazma modeli günümüzün modasına bomba gibi düşüp herkesin dikkatini çeken bir tığ işi modelidir. 

Düğme Oyası

Bahar mevsiminin canlılığını ve tazeliğini simgeleyen bu modelimizin yapımı oldukça kolaydır ve bu modeli yaparken oldukça keyifli zamanlar geçireceksiniz. Bu modelin narin ve naif görünüşü ile yazmanızın kenarında işlemeleriniz bittiği zaman ise komşularınızı imrendirerek onları kıskandıracaksınız. Sizden yapımına dair örnek isteyecekler ve yine dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Daha fazla model ve motifler için kolay hobiler.com u takipte kalın. 

Düğme Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.