Kolay Hobiler

Yazma Kenarı Tığ İşi Sevimli Üç Kardeşler Oyası Modeli

24 Nisan 2019
Yazma Kenarı Tığ İşi Sevimli Üç Kardeşler Oyası Modeli

Yazma kenarı için sıralı bir tığ işi oya modeli olan üç kardeşler oyasını anlatıyoruz. Bu model yazma kenarlarınızı şenlendirecek.

Ülkemizde orta yaşlı kadınlar ve genç kızların el işlerine ilgisi oldukça büyük. İnternetten veya kurslardan alınan eğitimler sayesinde kendilerini el işleri konusunda geliştiren kadınlar ortaya harika işler çıkarmaktadır. Bu el işlerinden bir taneside tığ oyasıdır. Tığ oyası öğrenmek isteyenler için en güzel kaynaklardan birisi de anlatımlı videolardır. Bu videoları izleyen kadınlar istedikleri tüm oyaların nasıl yapıldığını kolaylıkla öğrenebiliyor. Yani yazma kenarına oya işlemek bu sayede hiç zor olmamış oluyor. Üç kardeşler oyası modeli de yazma kenarları için uygun olan ve dilendiği zaman havlularda da kullanılan sevimli bir modeldir.

Şimdilerde bir çok kişinin yazma yapmaya ağırlık verdiği günlerde anlatımlı bu güzel modelin işinize yarayacağını düşündük. Her gün yeni modellerle de sizlere yardımcı olacağız. Çeyiz sandıklarına en güzel yazmaları siz yapın diye bu anlatımlı modelleri paylaşıyoruz. Umarız işinize yarıyordur.

Üç Kardeşler Tığ İşi Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.