Kolay Hobiler

Yazma Kenarına Çıtı Pıtı Kır Çiçekleri İğne Oyası Modeli

25 Ocak 2019
Yazma Kenarına Çıtı Pıtı Kır Çiçekleri İğne Oyası Modeli

İğne oyası yapmaya yeni başlayalarında rahatlıkla işleyebileceği çıtı pıtı iğne oyası yazma modeli. Hem desenli hem düz yazmalara çok yakışıyor.

Her türlü yazmada kullanabileceğiniz harika bir iğne oyası modeli ile geldik. Modelin ismi çıtı pıtı kır çiçekleri iğne oyası modelidir. İğne oyası işine yeni başlayanların dahi hiç zorlanmadan yapabileceği çiçek oyası modeli hem desenli hemde düz yazmalarda kullanılıyor. Solak Oyacı kanalından anlatımını almış olduğumuz modelin yazmaya nasıl uygulandığını öğrenmek isteyenler sayfanın aşağısındaki videoyu izleyebilirler. Video sayesinde iğne oyasının nasıl yapıldığını ve yazma kenarına nasıl işlendiğini öğrenmiş olacaksınız. Hadi gelin şimdi kısa bir video ile hep beraber iğne oyası modelinin nasıl yapıldığını öğrenElim.

Öncelikle iğne oyası yapımında kullanılan malzemeleri hazırlayın. Oya modeline uygun ve zevkinize göre desenli veya düz yazma seçin. Sonra aşağıdaki videoyu başlatarak iğne oyası modelini yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Videoda modelin anlatım süresi 10 dakikadır. Bu süre modeli öğrenmeniz için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Çıtı Pıtı Kır Çiçekleri İğne Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.