Kolay Hobiler

Yazma Kenarına Sıralı Merdiven İğne Oyası Modeli

15 Ocak 2019
Yazma Kenarına Sıralı Merdiven İğne Oyası Modeli

Çok sevilen ve beğenilen çıtı pıtı sıralı merdiven iğne oyası yazma modeli. Severek işlenen oyalardan birinin anlatımına bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Kışın dondurucu soğuklarında sıcacık evinde oturan kadınlar için yepyeni bir model paylaşımında bulunuyoruz. Özellikle de başörtülü kadınlar bu modeli çok beğenecekler. Desenli yazma tercih edenler için çıtı pıtı oyalardan oluşan bu model yazma kenarlarını süsleyecek. Daha şimdiden sevilen iğne oyaları arasına girmeyi başaran örnek binlerce kişi tarafından yapıldı bile. Solak oyacının yapmış ve anlatmış olduğu modelde büyük merdiven motifleri yapılmıştır. İğne oyalarının yapımını 16 dakikada anlatan Solak Oyacının buna benzeyen daha bir çok iğne oyası modeli bulunuyor.

Sıralı Merdiven İğne Oyası

İğne oyaları yazmalarda kendini daha çok gösteriyor. Karşınızdaki kişi bu modelden gözlerini alamayacak. Çeyizlik yazmalar olsun, havlu kenarları olsun her türlü el işinde kullanılabilecek şık bir örnek. Herkes kendisine en iyi oyayı yapmak ister. Bunun yanında da anlatımı anlaşılır olan video arayışında girerler. İşte tamda burada iğne oyası kategorisi devreye girer ve en şık oyalara ulaşmanıza imkan sağlar.

Sıralı Merdivenler İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.