Kolay Hobiler

Yazma Kenarları İçin Boncuklu Yelpazeler Tığ İşi Modeli

23 Nisan 2019
Yazma Kenarları İçin Boncuklu Yelpazeler Tığ İşi Modeli

Yazma kenarları için tığ işi ile yapılan boncuklu yelpazeler oyası ile karşınızdayız. Şirin bir model daha öğrenmek için videoyu izleyebilirsiniz.

Yazma kenarlarında sıklıkla kullanılan boncuklu oya modelleri yanında en çok kullanılan modellerden bir tanesi de yelpaze oyasıdır. Paylaştığımız oya modelinde iki örnek birleşerek tek model haline getirilmiş. Yapması kolay kullanması çok zevkli olan bir yazma yapmak isterseniz bu model tamda size göre. Boncuklu yelpazeler oyasını yazmalarda, havlularda

Pembe, beyaz ve morun uyumuyla ortaya çıkarılan yelpaze oyasında kullanılan boncuklar bir çiçeğin tohumlarını andırmakta. Zaten sizlerde biliyorsunuz oyalarda en fazla çiçek motiflerinden faydalanılıyor. Bu modelde çiçek, dalları ve tohumları olacak şekilde yapılmıştır.

Boncuklu Yelpazeler Tığ İşi Oya Modeli

Eğer kısa sürede bir kaç tane yazma yapmanız gerekiyorsa bu modeli de yapacaklarınız arasına alabilirsiniz. Yazmayı yaptığınız kişilerde modelden dolayı çok beğenecekler. İsterseniz modeli koyu ve açık renk yazmalara da uygulayabilirsiniz. Oya ve dantel oyası tarafından paylaşılan boncuklu yelpazeler oyası modeli aşağıdaki videoda. Tüm detayları hemen öğrenmek için aç ve izle!

Boncuklu Yelpazeler Tığ İşi Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.