Kolay Hobiler

Yazma Kenarları İçin İlham Veren Tığ İşi Kalem Oyası

7 Mayıs 2019
Yazma Kenarları İçin İlham Veren Tığ İşi Kalem Oyası

Yazma kenarları yapmak isteyenlere ilham veren tığ işi kalem oyası anlatımlı videosu ile bu yazıda detaylı olarak paylaşılmıştır.

Bazı oyalar var ki daima trendlerimiz arasında. Bu tür oya modellerimizden biride boncuklu oya modellerimizdir. Bu tür oya modellerini hemen, hemen hür türlü yazmalarınız, başörtüleriniz ve havlularınızın kenarlarında kullanabilirsiniz. Dilediğiniz boncuk türüyle işleyeceğiniz oya modelleri daima görenleri kıskandıracak türdendir.

Tığ İşi Kalem Oyası

İşte yine bir boncuklu oya modeli ile karşınızdayız. Bu tığ işi boncuklu oya modelinin yapımı hem çok kolaydır hem de görünümü bir o kadar zarif, narin ve naiftir. Üstelik günümüzün trendi olan pembe, su yeşili ve sütlü kahverenginin kenarlarına işleyeceğiniz bu boncuklu oyalarda dilerseniz inci görünümüne sahip boncuk türlerini kullanabilir motif olarak da gül, çiçek, ve kalp desenlerini tercih edebilirsiniz. 

Görünümleriyle birlikte komşularınızı imrendirecek hem de komşularınızın sizlerden yapımını anlatmanızı isteyecektir. Ayrıca dilerseniz bu modelimizi günlük havlularınızın kenarlarına da işleyebilir kullandığınız her alanı renklendirebilirsiniz. Yapımları kolay olup sitemizden videolu anlatımını görebilirsiniz. Her gün yeni model ve yeni motifler ile karşınıza çıkıyor, sizler için daima daha iyi ve daha güzellerini sunmaya çalışıyoruz. Sizde kolay hobiler sayfasını takip ederek her yeni günde başka bir model ile karşılaşabilirsiniz.  

Tığ İşi Kalem Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.