Kolay Hobiler

Yazma Kenarlarına Işık Saçan Tığ İşi Çiçekli Oya Modeli

20 Mayıs 2019
Yazma Kenarlarına Işık Saçan Tığ İşi Çiçekli Oya Modeli

Yazma kenarlarına işlendiği zaman ışık saçan çiçekleri ile harika görünen tığ işi oya modelini kısa bir video ile öğrenmek ister misiniz?

Çiçek desenli tığ oyaları her zaman en sevilen ve en rağbet gören modeller arasında ilk sırayı almaktadır. Sayısız çiçek modeli ile yapılabilen tığ işlerinde biz de bu yazımızda gül bahçesi modelini ele alıyoruz. Bordo ve beyaz renklerde karar kıldığımız anlatımımızda yazma kenarlarınız için harika gül motifli oyalar gösteriyoruz. Sonucunda adeta yazma modelinizdeki güllerin kokusunun burnunuza geleceği kadar gerçek ve doğal gül deseni ile siz de yazmanızı örttüğünüzde adeta bir gül bahçesine girmiş gibi hissedeceksiniz. 

Şimdi bu son zamanların en popüler gül bahçesi tığ oyası anlatımı için hazır mısınız? Bu yazma oyasını nasıl yapacağınızı ve yazma kenarına nasıl işleyeceğinizi anlatıyor olacağız. Belkide bundan önce gördüğünüz veya muhtelemen yapmak isteyipte yapamadığınız bu modeli şimdi nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz size. Güzel olduğu kadar kolay da olan anlatımı ile gönülleri fethedeceğinden eminiz. 

Işık Saçan Tığ İşi Oya Modeli

İster kendiniz için ya da eş, dost, akraba için yapabileceğiniz bu tülbent oyasını aynı zamanda hediye olarak da verebilirsiniz. Güzel bir sürpriz yaratacak bu el emeği hediye ile mutlu edemeyeceğinizi düşündüğümüz kimse yok açıkcası. Kim el emeği göz nuru işlenmiş yazma oyaları sevmez ki? Gül deseni ile tülbentlerinizin daha zarif ve kibar bir görünüme sahip olacağını videomuz sayesinde siz de öğrenin. 

Işık Saçan Tığ İşi Çiçekli Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.