Kolay Hobiler

Yazma Kenarlarında Yeni Trend Tığ İşi Yıldız Çiçeği Oyası

4 Haziran 2019
Yazma Kenarlarında Yeni Trend Tığ İşi Yıldız Çiçeği Oyası

Tığ işi yazma kenarlarında kullanılan yeni trend olan yıldız çiçeği oyası. İnce işçilik ile yapılan yıldız çiçekleri tüm yazmalara çok yakışacak.

Tığ ile oya yapmak birçok bayan tarafından yapılan bir aktivitedir. Birçok bayan severek bu işi yaparken birçok bayan para kazanmak için bu işi yapmaktadır. Özellikle ev hanımları ve orta yaş kesim grubundan bayanlar tığ işi yaparak hem boş vakitlerini değerlendiriyor hem de bu sayede ev bütçesine katkıda bulunuyor. 

Tığ ile yapılacak pek çok oya modeli vardır. Tığ kullanarak yazma , havlu modelleri ve tülbent oyası gibi ürünler elde edebilirsiniz. Yazma ve tülbent modelleri sıklıkla başörtüsü olarak kullanılır.

Tığ kullanarak oya yapmak istiyorsanız ve nasıl yapacağını bilmiyorsanız anlatımlı oyalar kitabı alarak bu kitaptan tığ ile oya yapma hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz. Hangi oyayı kaç numara tığla örmeniz gerektiğini, ne tür ip kullanmanız gerektiğini, kaç ilmek atmanız gerektiğini ve modelin işleyişini bu kitaptan görebilirsiniz. 

Yıldız Çiçeği Oyası

Tığ ile oya yaparak stres atabilirsiniz. Özellikle her oyada farklı model kullanırsanız dikkatinizi daha iyi toplayabilir ve kafanızdaki tüm yorgunluğu atabilirsiniz. Aynı zamanda el emeği vererek yaptığınız oyaları internet ortamında ya da etrafınızda satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Böylece hem stres atmış hem de para kazanmış olursunuz. Oya yapmayı öğrenmek için internetten video de izleyebilirsiniz. 

Yıldız Çiçeği Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.